sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

PoTreningu.pl - Małgorzata OTTO - Mistrzyni POLSKI

Wysłana -
Witam zebranych
Dostałam szansę, żeby coś ze sobą konkretnego zrobić, więc przystępuję do działania i na początek zakładam tutaj nowy dziennik treningowy. Do tej pory przez 8 miesięcy prowadziłam dziennik w dziale Ladies i szło mi całkiem fajnie, ale ostatnio przestałam robić postępy. A słyszałam, że jak człowiek nie robi postępów, to się cofa. A tego naprawdę bym nie chciała. Sport siłowy to jest to, co naprawdę lubię robić, co daje mi dużo radochy i mam zamiar go uprawiać dopóki będę mogła. A że stara już jestem (oraz tłusta i mam obwisłą pupę – słowa trenera Ślicznego ), to tym bardziej chciałabym się sprężyc i nie tracić czasu na mało sensowne machanie hantlami. Jak dobrze pójdzie, to może w 2016 roku pokażę się gdzieś na scenie w kategorii masters, ale to na razie pieśń przyszłości. W najbliższym czasie wybieram się na konsultacje do Śremu, to wtedy będzie wiadomo, czy coś z tego w ogóle będzie. W każdym razie mam zamiar przykładać się do treningów tak jak do tej pory (a te zawsze staram się robić na 100% moich możliwości) oraz trzymać się diety.
Na chwilę obecną (od tygodnia) trzymam się redukcyjnego rozkładu 130/170/50 i zleciało 0,5 kg. Trening typu split: poniedziałek nogi+pośladki, środa klata+barki+biceps, piątek plecy+triceps+brzuch. Plus w dni nietreningowe cardio w postaci squash’a.

Zmieniony przez - megan292 w dniu 2015-01-14 14:44:02
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Super powodzenia,kibicuję
Wysłana -
Gosia kibicuję Tobie imienniczko i rówieśniczko moja :D Pozamiataj :D
Wysłana -
Witam serdecznie w nas dziale
Bardzo się cieszę że mamy kolejną podopieczną +35. Sama rozpoczynałam starty w tym przedziale wiekowym więc wiem że przy dobrej bazie, odpowiednim prowadzeniu, cierpliwości i dużyyyym wkładzie pracy można wyjść na scenę - czego Ci życzę
Fakt że planujesz ewentualne starty w roku 2016 jest rozsądne i podoba mi się bo daje dużo czasu na przygotowanie pod każdym kątem.
I od strony sportowej i prezencji scenicznej - żeby nie było lipy Na każdych praktycznie zawodach widać że część dziewczyn wychodzi "jak Filip z konopi" po 3 miesięcznym odchudzaniu które nierzadko kończy się różnego rodzaju schorzeniami.
Kategoria bikini w której planujesz się zaprezentować czyli masters +35 została pierwszy raz rozegrana na ostatnich MPJiW w Katowicach.
Wystąpiły 2 zawodniczki i ... poziom był bardzo niski.....
Mam nadzieję że w przyszłym roku i kolejnych latach będzie miło spojrzeć na scenę
Powodzenia, wytrwałości i zabieramy się do roboty!
Wysłana -
Witam nasza nową koleżankę megan292,
Już na początku powiem że podoba mi się za słowa że czas skończyć machaniem hantelkami i wziąć się za solidny trening siłowy!
To też sygnał dla wszystkich kobiet że bez odpowiedniej diety i obciążenia na treningach nie zbudują ani grama mięśni.
Z tą tłustą i wiszącą dupka to przesada - ale jest do zrobienia. A czy stara? To też nie tak, bo moja żona jest w podobnym wieku więc przy jej sile fizycznej strach by było coś takiego powiedzieć
Jedno jest pewne. Wiek jest utrudnieniem w kształtowaniu naszego ciała ale po mnie ,po Sylwii i innych naszych podopiecznych z grupy masters widać że można iść do przodu! Cieszę się że będę mógł pracować z Tobą i mam nadzieje że dasz rade.
Widzimy się za tydzień i zobaczymy w jakim kierunku pójdziemy, ile nam to zajmie czasu i jaka praca nas czeka - wszystkiego dowiesz się na miejscu. Powodzenia!
Trener Artur
Wysłana -
Jestem, obserwuje i namiętnie kibicuję:)
Wysłana -
w jakikolwiek sposób by nie spojrzeć - najlepszy wiek, a 90% nastolatek o takiej "obwisłej dupie" nawet nie ma co marzyć
Wysłana -
Jestem i ja!
Cieszę się, że widzą w tobie potencjał i już ciekawa jestem formy po miesiącu trenigów i diety!
Powodzenia!
Wysłana -
Gosiu, podglądam i podziwiam
życzę oczywiście powodzenia w dążeniu do zamierzonych celów

(hm czyli jeśli bym chciała za rok też spróbować sił, to byłybyśmy dwie w tejże kategorii )
Wysłana -
Dziękuję bardzo za miłe powitanie oraz wszystkim Wam za dobre słowa i kibicowanie!

Sylwia, to pokrzepiające co piszesz. Znaczy, że może będą ze mnie jeszcze ludzie No i nie miałam pojęcia, że moja kategoria taka świeżutka jest. W sumie to dobrze, że ewentualna konkurencja nie jest póki co duża, ale to nie znaczy oczywiście, że można kaszanę odwalić. Będę jechać z tym koksem tak jak do tej pory, a nawet lepiej.
Artur, ja też mam nadzieję, że dam radę I cieszę się bardzo, że będę mogła skorzystać w Waszej wiedzy i doświadczenia. A Wasz bacik nad moją głową skutecznie mnie zdopinguje i postawi do pionu (w razie czego oczywiście, ale mam nadzieję, że nie będzie żadnych wpadek).
Dzisiaj wyklarowała się w końcu sytuacja z terminem wizyty u Was - przyjadę w poniedziałek 26 stycznia. Będę pewnie koło 11.00 - 12.00.

Dzisiejszy trening (klata+barki+biceps) to było w sumie takie macanie się z obciążeniem. Niektórych ćwiczeń po prostu dawno nie robiłam i musiałam sobie przypomnieć jakie obciążenie będzie dla mnie dobre.

Wyglądał następująco:
1. wyciskanie na ławce 4x8-10
(15x 20kg) 10x30kg, 10x35kg, 8x35kg, 3x40kg
2. wyciskanie hantli skos 4x8-10 (ciężar jedne hantli)
10x11kg, 10x12kg, 10x13kg
3. unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami siedząc 3x15-12 (ciężar jednej hantli)
12x4kg, 12x4kg, 10x4kg
4. arnoldki 4x12-10 (ciężar jedne hantli)
12x10kg, 12x10kg, 10x10kg, 8x10kg
5. Podciąganie sztangi do klatki piersiowej (szerokim chwytem) 3x12
12x15kg, 12x15kg, 12x15kg
6. Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x12-10
12x15kg, 12x15kg, 12x15kg
7. Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją 4x12-10 (ciężar jedne hantli)
12x7kg, 12x7kg, 10x8kg, 10x8kg

+ brzuch w bonusie
allachy
40kgx15, 45kgx15, 57,5kgx10

BWT 132/160/50
1. owsianka, migdały, orzechy
2. chleb żytni razowy, masło, tuńczyk wędzony
3. kurczak, chleb żytni razowy, sałata, pomidor, oliwa z oliwek
4. indyk, ryż brązowy, ogórek zielony, olej lniany
Wysłana -
świetna sylwetka, a biorąc pod uwagę jeszcze wiek ... jestem w szoku, 90% moich rówieśniczek może pozazdrościć heheh ... trzymam kciuki i będę śledził Sandow Śrem rośnie w siłę

pozdrawiam !

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-01-15 08:13:19
Strona 1 z 108
Dodaj odpowiedź