SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoTreningu.pl - Małgorzata OTTO - Mistrzyni POLSKI

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 235866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Witam zebranych
Dostałam szansę, żeby coś ze sobą konkretnego zrobić, więc przystępuję do działania i na początek zakładam tutaj nowy dziennik treningowy. Do tej pory przez 8 miesięcy prowadziłam dziennik w dziale Ladies i szło mi całkiem fajnie, ale ostatnio przestałam robić postępy. A słyszałam, że jak człowiek nie robi postępów, to się cofa. A tego naprawdę bym nie chciała. Sport siłowy to jest to, co naprawdę lubię robić, co daje mi dużo radochy i mam zamiar go uprawiać dopóki będę mogła. A że stara już jestem (oraz tłusta i mam obwisłą pupę – słowa trenera Ślicznego ), to tym bardziej chciałabym się sprężyc i nie tracić czasu na mało sensowne machanie hantlami. Jak dobrze pójdzie, to może w 2016 roku pokażę się gdzieś na scenie w kategorii masters, ale to na razie pieśń przyszłości. W najbliższym czasie wybieram się na konsultacje do Śremu, to wtedy będzie wiadomo, czy coś z tego w ogóle będzie. W każdym razie mam zamiar przykładać się do treningów tak jak do tej pory (a te zawsze staram się robić na 100% moich możliwości) oraz trzymać się diety.
Na chwilę obecną (od tygodnia) trzymam się redukcyjnego rozkładu 130/170/50 i zleciało 0,5 kg. Trening typu split: poniedziałek nogi+pośladki, środa klata+barki+biceps, piątek plecy+triceps+brzuch. Plus w dni nietreningowe cardio w postaci squash’a.








Zmieniony przez - megan292 w dniu 2015-01-14 14:44:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206872
Super powodzenia,kibicuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Gosia kibicuję Tobie imienniczko i rówieśniczko moja :D Pozamiataj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie w nas dziale
Bardzo się cieszę że mamy kolejną podopieczną +35. Sama rozpoczynałam starty w tym przedziale wiekowym więc wiem że przy dobrej bazie, odpowiednim prowadzeniu, cierpliwości i dużyyyym wkładzie pracy można wyjść na scenę - czego Ci życzę
Fakt że planujesz ewentualne starty w roku 2016 jest rozsądne i podoba mi się bo daje dużo czasu na przygotowanie pod każdym kątem.
I od strony sportowej i prezencji scenicznej - żeby nie było lipy Na każdych praktycznie zawodach widać że część dziewczyn wychodzi "jak Filip z konopi" po 3 miesięcznym odchudzaniu które nierzadko kończy się różnego rodzaju schorzeniami.
Kategoria bikini w której planujesz się zaprezentować czyli masters +35 została pierwszy raz rozegrana na ostatnich MPJiW w Katowicach.
Wystąpiły 2 zawodniczki i ... poziom był bardzo niski.....
Mam nadzieję że w przyszłym roku i kolejnych latach będzie miło spojrzeć na scenę
Powodzenia, wytrwałości i zabieramy się do roboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam nasza nową koleżankę megan292,
Już na początku powiem że podoba mi się za słowa że czas skończyć machaniem hantelkami i wziąć się za solidny trening siłowy!
To też sygnał dla wszystkich kobiet że bez odpowiedniej diety i obciążenia na treningach nie zbudują ani grama mięśni.
Z tą tłustą i wiszącą dupka to przesada - ale jest do zrobienia. A czy stara? To też nie tak, bo moja żona jest w podobnym wieku więc przy jej sile fizycznej strach by było coś takiego powiedzieć
Jedno jest pewne. Wiek jest utrudnieniem w kształtowaniu naszego ciała ale po mnie ,po Sylwii i innych naszych podopiecznych z grupy masters widać że można iść do przodu! Cieszę się że będę mógł pracować z Tobą i mam nadzieje że dasz rade.
Widzimy się za tydzień i zobaczymy w jakim kierunku pójdziemy, ile nam to zajmie czasu i jaka praca nas czeka - wszystkiego dowiesz się na miejscu. Powodzenia!
Trener Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Jestem, obserwuje i namiętnie kibicuję:)

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
w jakikolwiek sposób by nie spojrzeć - najlepszy wiek, a 90% nastolatek o takiej "obwisłej dupie" nawet nie ma co marzyć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Jestem i ja!
Cieszę się, że widzą w tobie potencjał i już ciekawa jestem formy po miesiącu trenigów i diety!
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gosiu, podglądam i podziwiam
życzę oczywiście powodzenia w dążeniu do zamierzonych celów

(hm czyli jeśli bym chciała za rok też spróbować sił, to byłybyśmy dwie w tejże kategorii )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Dziękuję bardzo za miłe powitanie oraz wszystkim Wam za dobre słowa i kibicowanie!

Sylwia, to pokrzepiające co piszesz. Znaczy, że może będą ze mnie jeszcze ludzie No i nie miałam pojęcia, że moja kategoria taka świeżutka jest. W sumie to dobrze, że ewentualna konkurencja nie jest póki co duża, ale to nie znaczy oczywiście, że można kaszanę odwalić. Będę jechać z tym koksem tak jak do tej pory, a nawet lepiej.
Artur, ja też mam nadzieję, że dam radę I cieszę się bardzo, że będę mogła skorzystać w Waszej wiedzy i doświadczenia. A Wasz bacik nad moją głową skutecznie mnie zdopinguje i postawi do pionu (w razie czego oczywiście, ale mam nadzieję, że nie będzie żadnych wpadek).
Dzisiaj wyklarowała się w końcu sytuacja z terminem wizyty u Was - przyjadę w poniedziałek 26 stycznia. Będę pewnie koło 11.00 - 12.00.

Dzisiejszy trening (klata+barki+biceps) to było w sumie takie macanie się z obciążeniem. Niektórych ćwiczeń po prostu dawno nie robiłam i musiałam sobie przypomnieć jakie obciążenie będzie dla mnie dobre.

Wyglądał następująco:
1. wyciskanie na ławce 4x8-10
(15x 20kg) 10x30kg, 10x35kg, 8x35kg, 3x40kg
2. wyciskanie hantli skos 4x8-10 (ciężar jedne hantli)
10x11kg, 10x12kg, 10x13kg
3. unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami siedząc 3x15-12 (ciężar jednej hantli)
12x4kg, 12x4kg, 10x4kg
4. arnoldki 4x12-10 (ciężar jedne hantli)
12x10kg, 12x10kg, 10x10kg, 8x10kg
5. Podciąganie sztangi do klatki piersiowej (szerokim chwytem) 3x12
12x15kg, 12x15kg, 12x15kg
6. Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x12-10
12x15kg, 12x15kg, 12x15kg
7. Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją 4x12-10 (ciężar jedne hantli)
12x7kg, 12x7kg, 10x8kg, 10x8kg

+ brzuch w bonusie
allachy
40kgx15, 45kgx15, 57,5kgx10

BWT 132/160/50
1. owsianka, migdały, orzechy
2. chleb żytni razowy, masło, tuńczyk wędzony
3. kurczak, chleb żytni razowy, sałata, pomidor, oliwa z oliwek
4. indyk, ryż brązowy, ogórek zielony, olej lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
świetna sylwetka, a biorąc pod uwagę jeszcze wiek ... jestem w szoku, 90% moich rówieśniczek może pozazdrościć heheh ... trzymam kciuki i będę śledził Sandow Śrem rośnie w siłę

pozdrawiam !

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-01-15 08:13:19

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III NABÓR W DZIALE

Następny temat

SZKOLENIE - ROBERT PIOTRKOWICZ

WHEY premium