SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoTreningu.pl - własny produkt..."złożony"

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1744
Chciałbym dodać coś takiego jak np. cappuccino gdzie w skład wchodzi ileś tam gram kawy, ileś cukru i ileś mleka (konkretne wartości). Zawsze piję takie samo (te same wartości), np. 2 razy dziennie, albo 3.
Nie mogę tego zapisać jako swój produkt bo tam trzeba od razu podać gotowe wartości odżywcze takiego 'zestawu' (no niby teoretycznie mógłbym raz przysiąść i zanotować to wszystko).
A gdy zapiszę to jako posiłek to muszę to zapisać...z konkretną godziną. I potem jak dodaję to zawsze mi wyskakuje o jakiejś tam godzinie, pojawia się gdzieś na liście, muszę poprawiać tę godzinę itd.
Można to gdzieś szybciej i prościej zapisać?

"Po tym mistycznym wydarzeniu zacząłem wierzyć w życie okołoziemskie."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
A co za różnica z jaką godziną Ci to zapisuje? Poważnie tak skrupulatnie prowadzisz dziennik, że zapisujesz wszystko co do minuty?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1744
Czy to jest odpowiedź na moje pytanie?

"Po tym mistycznym wydarzeniu zacząłem wierzyć w życie okołoziemskie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Nie koniecznie

Jedyne rozwiązanie to stworzyć sobie swój produkt o nazwie 'moja kawa' czy coś. Obliczenie kaloryczności i czego ile jest jest banalnie proste.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ztłuszczone organy wewnętrzne.

Wiecej