SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połączenie CF z treningiem siłowym

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5342

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

21

Waga

70

Wzrost

177

Doświadczenie sportowe (wymień wszystkie uprawiane sporty od - do)

Dostęp do sprzętu

piłka ręczna

Cel treningowy

full

Dieta (przedstaw zrzut z potreningu.pl)

wzrost LBM, trzymać bf pod kontrolą, kondycja, sprawność

Stosowanie suplementy (wcześniej, aktualnie)

2400 kcal

Problemy zdrowotne, przeciwwskazania medyczne, kontuzje (opis)

monohydrat

Ograniczenia żywieniowe ze względu na zdrowie

brak

Dotychczasowa aktywność treningowa (rodzaj, czas, program treningowy)

brak

Podaj obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach: martwy ciąg, przysiad, wyciskanie leżąc, wyciskanie stojąc, wiosłowanie sztangą, podciąganie na drążku (ilość):

split partia 1xtyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Tak może być ciężko bo przez harmonogram na studiach mam do dyspozycji 4 dni pod rząd czw-nd i wtorek

A przy aktualnym rozkładzie to dodać we wtorek kompleks i w czwartek lub sobotę obwód?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
To dodaj jedną sesję i to Ci narazie wystarczy. Np. w poniedziałek. Jeśli więcej sesji to zredukuj ilośc treningów siłowych do 3 i wtedy będzie miejsce na 2x CF-raz w dzień wolny a drugi raz po siłowce.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Rzeczywiście jedna na początek będzie wystarczająca

Mogłoby być coś takiego?

Pn - OFF
Wt - barki + triceps
Śr - OFF
Czw - plecy+tył barku
Pt - CF
Sb - Klatka + biceps
Nd - Nogi

Póki co tylko te dni wchodzą w grę, za jakiś czas będę mieć wolne poniedziałki to będę inaczej kombinował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Środa też odpada?

To tak naprawdę nie masz za dużo opcji do wyboru. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Niestety też, od 8-20 zajęcia + powtórka do czwartkowych ćwiczeń więc choćbym chciał to nie mam jak

Ale za niedługo odpadną mi 3 h zajęć w poniedziałki, ale znowu potem nowy semestr więc nowy plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ja bym Ci zaproponował "poświęcić" ze 2-3 tygodnie na spróbowanie różnych połączeń i wybranie takiego, które Ci najbardziej podpasuje. Teorie są różne ale tak na prawdę to Ty najlepiej znasz swoje ciało i sam musisz ocenić czy pasuje Ci sesja CF w osobny dzień, czy jako dodatek po treningu.

Może połącz najbardziej współpracujące partie na jednym treningu i wygospodarujesz w ten sposób 1 dodatkowy dzień
klatka + barki + triceps
blecy + biceps
nogi

Przy sensownie ułożonym nie przekombinowanym planie takie połączenie może dać całkiem dobre efekty.
3

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Teraz mam tak jak pisałem taki luźny okres to pokombinuje, wybiorę to co będzie najlepsze dla mnie i pod względem treningowym ale też i czasowym

Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crossfit początek

Następny temat

Vademecum początkującego adepta CROSSFIT

WHEY premium