SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy - razem czy oddzielnie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26956
Dotychczas mój trening pleców zaczynał się od martwego ciągu, a potem były dwa ćwiczenia na górną część. Ostatnio na siłowni trener zwrócił mi uwagę, że źle to robię, ponieważ na jednym treningu powinienem skoncentrowć się na górze - 3 ćwiczenia, a na drugim na dole. Tyle tylko, że gdy martwy ciąg zacząłem robić innego dnia razem z nogami (3 ćw. po 3 serie)i barkami (3 ćw. po 3 serie)to padam, nie daję rady.
Facet wygląda na takiego który wie o czym mówi, ale nigdy nie zetknąłem się z takim podziałem, nawet na Forum treningi pleców były rozpisywane jako całość.

Max

Max

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Moim zdaniem robisz prawidlowo. Ja tez zaczynam od ciagow, pozniej robie drazek i dwa cwiczenia na maszynach. Wydaje mi sie, ze efekty mam dobre, zreszta spojrz w moj profil.
Pozdrawiam


metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metrowiec... to na pewno byla LEKKA atletyka?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Beeboyz, co masz na mysli? ;)))

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak poprzednik plecy razem.
Ja np na jednym treningu robię tylko plecy + brzuch.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robię plecy razem zaczynam od martwego ciągu+wiosłowanie ze sztangą a kończę na maszynach,myslę że facetowi chodziło o rozbicie treningu dla poprawienia "jakości mieśni"-ale mogę się mylić>
narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam rozłożone ćwiczenia tak, że jednego dnia robię martwy i wiosłowanie, a drugiego ściąganie grązka do karku i klatki - jak bym miał to robić na jednym treningu to bym nie wydolił

bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metrowiec, mam na mysli Twoje (obecne) rozmiary, Korzeniowski (szacunek) to z Ciebie nie jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klataaa

Następny temat

Redukcja tkanki tluszczowej-cwiczenia

Wiecej