SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Platki owsianki ........

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
Ostatnio wyczytalem ze zjedzenie na 45 min przed treningiem platkow powoduje zapas energi na caly trening,jadl juz ktos z was je przed treningiem?

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
no a jak ja tez jem ryz pzed treningiem 3 godzinki gdzies a dlatego ze potem uzupelniam sumplementami aminokwasami i karnitynom jakies aminokwasy 1,5 a karnityne
45 dlatego jem tak wczesnie ryz ajak

kesiek

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jem paczkę ryżu 2 godziny przed treningiem i mam energie na caly trening.Jeśli jem niedługo przed treningiem to chce mi się w czasie ćwiczeń heftać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
podobnie jak cysiuna 1,5 h przed dzwiganiem zajadam worek ryzu i energia az rozpiera!!

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja biorę platki owsiane na ryby.....dobrze biora....oprócz tego krzynke piwa i mięsiwo.

Strzałka !

XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
czyli Ryzowy swiat

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehee

XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kingkong platki owsiane (ca. 150g) i serek homogenizowany to wlasnie moj posilek przedtreningowy. Platki sa dosc neutralne w smaku (nie bedzie Ci sie nimi odbjac w czasie treningu), tanie (2pln za 500g , maja duzo blonnika, niemalo bialka i oczywiscie ww. 100g to kolo 370kcal, czyli moje 150g + serek to jakies 700kcal, co w zupelnosci wystarcza na moj trening (nie wiecej niz 1h) tylko sporo trzeba po takim posilku wypic wody, bo troche suszy. Ale w sumie to goraco polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
staram sie jesc przed treningiem duzo kalorii i daje mi to duzo sily, niech platki owsiane beda z toba:)


pakunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Jadłem płatki przed treningiem, są ok.
Można także uzupełniać węglowodany w trakcie treningu: napój isostar lub carbo.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie najlepsza jest kasza gryczana. Po niej mogę dzwigać dużo i długo! Jest kaloryczna i zawiera dużo magnezu.

RAF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
a nie pierdzisz pozniej ciupke? +)

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl

Zmieniony przez - lukx w dniu 01-04-18 21:07:46

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurczak pieczony, czy smażone filety?

Następny temat

L-karnityna

WHEY premium