SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Platki owsiane

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
Znacie jakies dobre przepisy na (jadalne) platki owsiane???

HELP ME!!!

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne-zalac mlekiem i wpierniczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
zagotuj je z mlekiem to się zrobią takie miękkie, potem do miksera i wymiksuj:) nie, żartuje, jak będą miękkie, to fajnie się je zjada:)

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Podam ci znakomity przepisa sam go kiedys stosowalem :)
kup sobie RODZYNKI + OWOCE KANDYZOWANE ( czyli suszone :) do tego mozesz kupic Banany suszone troszke mleka w proszku i zalewaj zimnym mlekiem , mi smakjuja najbardziej z zimnym mlekiem hehe ale mozesz tesh kupic NESTLE TROPIKALNE i bedziesz mial to samo Tyle ze wychodzi drozej
JA osobiscie wpierd.... Nestle CORN FLAKES same z zimnym mlekiem bardzo mi smakuja . SMACZNEGO

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja jem tr nestle fitnes,tez daja rade,pozatym sa bardzo pozywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez jadłem nestle fitness ale sa jakies takie"lekkie" ;), najlepsze byłyby płatki wysoko białkowe ale trudno je u nas dostać, ja znam tylko jeden sklep w Krakowie gdzie takie mają.Ale najlepsze sa płatki owsiane robione na ciepłym mleku, robia sie miekkie i absorbuja mleko w wyniu powstaje taka fajna papka...;) z poczatku może nie smakowac ale po jakimś czasie polubicie...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
witam!
podam zmodyfikowany przepis na placki owsiane
100g pł.owsianych
30g rodzynek
1 łyżeczka przyprawy korzennej do piernika (Oetker)
4 białka
2 całe jaja
wszystko wymieszaj ,odstaw na 30 minut ,a potem łyżką formuj placki i smaż je na patelni teflonowej
POZDRAWIAM
Śniadanie I klas

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
Dzieki za przepisy!

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego te płatki owsiane są takie ważne? Czy nie można tego zastąpić np. płatkami kukurydzianymi wymieszanymi ze zwykłym musli? Tyle w kółko o tych płatkach w tym dziale, że zastanawiam się, czy jednak nie zacząć jeść tego paskudztwa.
Pozdr...

"Nie wolno się bać. Strach zabija duszę... Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie... Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." Diuna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Na początu owszem jest paskudztwo, ale z czasem robi się mniam, mniam i chcesz jeszcze i jeszcze . Na początku dla lepszego smaku dozuć pokrojonego bananka lub rodzynki. Z czasem przekonasz się że płatki owsiane są pycha

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"



Zmieniony przez - DeeJaaVuu w dniu 2002-07-25 12:23:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK. Tylko czemu są takie niezastąpione?

"Nie wolno się bać. Strach zabija duszę... Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie... Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." Diuna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placki ziemniaczane

Następny temat

Ból głowy po domowej odżywce

WHEY premium