SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Platki Owsiane Crunchy

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6433
Bardzo smaczna alternatywa dla zwykłych płatków owsianych
Składniki:
-szklanka płatków owsianych (90g)
-2 jajka
-łyżeczka miodu

Przygotowanie:
Wbijamy jajka to talerza, dodajemy miodu i mieszamy do uzyskania jednolitej masy




Dodajemy płatki owsiane i mieszamy




Całą masę wylewamy na patelnię i uklepujemy ją na placek




Smażymy ok. 3 minut do zarumienia się spodu placka i następnie rozciskamy placek na małe kawałeczki




Smażymy jeszcze nasze crunchy ok. 2 minut do uzyskania ładnego brązowego koloru




Przerzucamy płatki do talerza i zalewamy mlekiem




BTW dla samych płatków:
Białka-26g (w tym 15g zwierzęcego)
WW-61g
Tłuszcze-21g
Wartość kaloryczna-547kcal

Jeżeli ktoś lubi słodsze i może sobie pozwolić to miodu można dać więcej

Smacznego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4547
ładnie wygląda i po dodaniu białka nadaje się na śniadanie ;] Za starania daje soga

As real as it gets

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Fajny pomysł łap soga ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ciekawie wyglada a jak w smaku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
w smaku surowe
ja zawsze wczesniej albo platki wrzatkiem zalewam albo podsmazam je na patelni i dopiero wrzucam jajka, a w smaku i zapachu cos jak popcorn
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6433
kk3 jakie surowe w smaku? Dla mnie smakują za***iście, a na patelni smażą się wystarczająco długo więc nie są surowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pociete placuszki owsiane i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24282
Mi smakowaly bardzo ,jeszcze dodalem troche kakao do nich

Chrupkie ,pyszne ,elegancko wchodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
trzeba obczaic sog

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4760
Właśnie się zastanawiałem jak tu fajnie połączyć mleko, owies i jajka, bo nie dość, że samej owsianki nie znoszę to jeszcze wcisnąć po niej dodatkowo z 2 jajka np. na twardo graniczyło u mnie z cudem.

Taki posiłek na pewno będzie o wiele lepiej wchodził (zwykłe placki owsiane bez mleka uwielbiam), niby banalne, ale sam bym na to nie wpadł, dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2585
mam zapytanie, nada sie to do przechowania?tzn moznaby zrobic tego wiecej i sobie odłożyć w pojemniczku na klejny dzien?czy zmiekna?

cześć! to my - Twoje możliwości.Może się poznamy ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mielone z piersi z pieczarkami by Malinowa.

Następny temat

Pasta z Tuńczykiem, Oliwkami i Anchovies Low Carb

WHEY premium