SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Platforma bokserska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1870
Cześć, chcę w końcu kupić platformę bokserską, możecie coś doradzić? Próbowałem robić sam ale średnio to wyszło więc chyba zdecyduję się na gotowca. Dosyć tania jest platforma firmy DWS ale ta płyta wygląda mi na zwykłą meblową a mocowanie na bardzo słabe, nie chciałbym kupić jakiegoś badziewia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 247
Niedawno przerabiałem ten temat, zrobiłem samoróbkę właśnie z płyty meblowej największy problem był z mocowaniem i dałem zwykłe mocowanie z okrętką takie jak w workach treningowych. Niby na siłę da się ćwiczyć ale nie jest to to samo co na dobrej platformie. Aktualnie zastanawiam się na którąś z tych: http://bushido-sport.pl/pol_m_Asortyment_Pilki-i-gruszki_Platformy-bokserskie-815.html wydaje się dobry stosunek cena/jakość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1870
No chyba też się zdecyduję na gotowca. Te które podałeś całkiem fajne :) Thx!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bierzcie platformę z podwójnym mocowaniem z szerokim rozstawie, inaczej będzie wpadała w wibracje. Na zdjęciach dwa warianty platform marbo. Ten rozbudowany wariant to lepsze wzmocnienie przed wibracjami. Przydała by się belka poprzeczna.




Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2017-11-21 15:57:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1870
Ernesto_Mendoza - z tą platforma z marbo już miałem styczność, nie przekonała mnie jakość, słaba płyta i b kiepskie mocowanie obrotowe a to jest najważniejsze. Co do wibracji to jeśli jest solidna płyta ze sklejki to nie ma żadnych wibracji, w UK trenowałem na platformie regulowanej firmy RDX z 1 ramieniem i trenowało się mega dobrze.


Póki co zbieram kasę na coś solidniejszego, kupię na początku grudnia to podzielę się informacją o wyborze bo aktualnie rozważam 2 modele




Zmieniony przez - speedyboss w dniu 2017-11-24 09:05:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 247
Zgadzam się z speedyboss duże znaczenie ma jakość płyty.Dużo tanich platform ma daszki z pyt meblowych, szybko się uszkadzają zwłaszcza w miejscu montażu śrub bo wibracje robią swoje, chcąc spowolnić ten proces robi się 2 ramiona aby śruby montażowe były jak najdalej od siebie ale w dłuższym okresie to się i tak nie sprawdza. Najważniejsze jest jednak mocowanie obrotowe i to właśnie ten element najczęściej się psuje w platformach -warto zwracać uwagę na jakość tego elementu. Musi być solidne i koniecznie obrotowe bo spotkałem się już z platformami w których montowano zwykłe haczyki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RDX faktycznie bardzo solidnie wygląda. Gruba płyta. Trochę się zatrzymałem w rozwoju, bo jedną platformę mam już kilkanaście lat, a dużo się zmieniło na rynku. W porównaniu do tego: http://bushido-sport.pl/pol_m_Asortyment_Pilki-i-gruszki_Platformy-bokserskie-815.html ta RDX dużo lepsza. Sam się zastanowię nad kupnem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1870
No i kupiłem :) Zdecydowałem się jednak na tą z Bushido, ta z RDX fajna ale jednak za druga jak dla mnie bo wyszłoby ok 800 zł czyli ponad 2x tyle co ta która kupiłem. Póki co zaliczyłem pierwszy trening i jest git:) konstrukcja stabilna, daszek solidny 61 cm i 1,8 cm grubości, praca gruszki bardzo płynna, regulacja wysokości działa ok - wszytko jak trzeba więc mogę polecić. Jedyny mały minus to brak kołków montażowych w zestawie ale z drugiej strony i tak kołki trzeba dobrać do ściany więc luz. Ja akurat mam kruchą ścianę więc i tak montowałem z użyciem kotwy chemicznej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Legi UA do treningu.

WHEY premium