SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plany treningowe

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1065
Witam :)

Czy ktokolwiek z forumowiczów robił treninig ze strony http://www.iwantsixpackabs.com/abs.html
Jest tam rozpisane tydzien po tyodniu cwiczenia etc.
Potrzebny jest tylko drazek ekspander i piłka.
Zastanawiam sie czy ktos sprawdzil skutecznosc tego treningu i jak myslicie czy bylby w stanie konkurowac z treningiem Lafaya ?
Pytam poniewaz przymierzam sie do rozpoczecia ktoregos z treningow w domowych warnukach i chce rozwazyc wszystkie opcje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytałem opis pierwszego etapu i nie wygląda to za ciekawie. Dobór ćwiczeń nie jest zły ale superserie pompki-przysiady??? Rozumiem połączenia bic-tric czy klata-plecy ale tutaj kogoś poniosła fantazja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1065
a moze orientujesz sie jak zrobic cos takiego do cwiczen Lafajowych jak dwa krzesla i ten kij pomiedzy ,bo ja nie mam krzesel w domu w ogole mam taborety i nie wiem jak to zrobic to samo gdzie moge kupic cos do dipsow bo tez jak nie mam krzesel to nic nie wymysle innego jak kupno czegos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1065
i to sie sprawdzi przy tych cwiczeniach (dwa krzesla i kij pomiedzy) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ćwiczenie nazywa się inverted rows, był film w jednym temacie jak ktoś robił właśnie na takiej poręczy. Przy dipsach też podobno są stabilne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1065
Problem akurat rozwiazalem drazek mam rozporowy i poprostu nizej go bede montowal na czas tego cwiczenia :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowy trening nóg bez spzętu

Następny temat

SD a trening

Wiecej