SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plany suplementacji...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
Witam, zaczne od poczatku cwicze prawie 2,5 roku na poczatku bez ladu skladu tzn trening byl w miare ok gorzej z dieta, suplementow prawie nie bralem procz mono dekstrozy i hmb ale i to bylo brane bez ladu i skladu od maja tego roku wzielem sie ze diete moze jakas rewelacyjna nie jest ale staram sie "dobrze jesc" 5-6 posilkow co 2-3 godz, Moje wymiary takie
jak w profilu czyli: 177-178cm/88kg, klata ok 119cm, ramie 42/43cm, wycisk na klatke ostatnio 100kg x 8 (jestem zadowolony bo mam bardzo dlugie rece jak na swoj wzrost przez co duzo trudniej mi sie wyciska)

Teraz suplementacja:
pod koniec maja tego roku zrobilem cykl mono z tauryna dekstroza/carbo, glutamina, HMB w plynie, bialka (PWP, WPI, Pro Cas, SP80) witaminy i minerqaly (Falvit, Dolomit, Wit C), Galomega (omega-3) 3g/dziennie (teraz bym wybral inny zestaw niz wtedy ale coz uczy sie na bledach zreszta nie "siedzialem" dluzszy czas w suplach i nie wiedzialem za bardzo co kupic a moglem zamiast mono, glutaminy, HMB wziac CP Tauryne Maga Caps i cos tam jeszcze ) Po tym cyklu dolaczylem zma apteczne witaminy bralem dalej, gdy sie skonczyly tamte drozsze bialka kupilem ostrowie i sojavit
Teraz prowadze stala suplementacje:
Naturell Maxivit - 1 caps dziennie
Naturell Chrom plus - 1 caps dziennie
Naturell Witamina B-12 - 1 caps dziennie
Vitalmax Witamina C + Cynk - 1 caps dziennie
Galomega Omega-3 - 3g dziennie podzielone na 3 porcje
Olimp Tauryna Mega Caps - 2 caps dziennie
Vitalmax Complex Carbo 3x - 50g po treningu
Ostrowia WPC 80% - w/g brakow w diecie
od czasu do czasu dokupuje gainer 2 Vitalmaxa
ostatnio zrobilem cykl dolaczajac do wymienionych supli/odzywek:
XP + XPE (na czczo XP) 30 min przed treningiem XPE
ZMA Hi-Tec'a i pozniej ZMA olimpu 30-60min przed snem.
Wczoraj skonczyly sie Xpandy z efektow jestem zadowolony po ponad 6 tyg przyszlo pare kg w rece ok 2-2,5cm, sila tez niezle poszla, ZMA jeszcze bede pare dni bral a reszte ZMA co zostanie dolacze na kolejny cykl ktory planuje na polowe lutego (troche ponad 2 miesiace przerwy od cyklu na Xpadnach)
Procz stalej suplementacji ktora podalem kupuje juz teraz pare kg mojego ulubionego Gainera 2 Vitalmaxu - biore w/g brakow w diecie a na cykl planuje:

-ZMA Olimp 120caps + 21caps ktore zostana mi z tego cyklu (starczy 47 dni)
-Nitrobolon II 500g 2 opakowania - 10g na czczo i 10g 30min przed trenigiem?? (starczy na 50 dni) mysle tez o Universal Storm 2x10,33g (starczyloby na 40 dni) ale jestem raczej za opcja 2 x Nitro II tymbardziej ze mam znizke i place 102,5zl za opakowanie
po 20 dniach chce brania Nitro II i ZMA chce dolaczyc
-Olimp Thermo Speed - 2caps rano i 2 caps przed treningiem ile minut przed trenigiem?? (starczy na 30 dni) chyba ze go nie bedzie bo slyszalem ze chwilowo wycofuja z produkcji ewentualnie jakim inny reduktorem go zastapic w razie czego? zeby cena byla podobna (Trec'a Thermo Fat Burnera nie chce)
chce wyprobowac spalacz + stack kreatynowy (NO Booster) jesli mnie pamiec nie myli mietki pisal ze lepszej jakosi miecho wchodzi

po tym cyklu ok miesiac pociagne na stalej suplementacji (chce jeszcze kupic Profi Whey Mass 1kg - z czystej ciekawosci) i od ok 10 maja planuje redukcje:
silownia + aeroby 5xtyg (trening w Neoprnowym pas wyszczuplajacym bo tam mam najwiecej tluszczu do pozbycia sie), dieta i suplementy, sauna ok 2 x tyg + moja stala suplementacja podana powyzej rezygnuje calkowcie z Carbo (50g po trenignu)
Zestawik na redukcje:
-Olimp Thermo Speed 3 opakowania - 3caps rano i 3caps przed trenigiem ale ile min przed treningiem?? (starczy na 60dni) ewentualnie gdyby nie bylo TS'a cos innego kupie - pytanie bylo juz wyzej...
-Olimp HMB Mega Caps 300caps - 3x1caps dziennie (starczy 100 dni) na mnie HMB dzialalo zawsze mi sie poprawiala rzezba po HMB
-Olimp BCAA Mega Caps 300caps 2 opakowania - 5caps przed trengiem ile minut przed treningiem?? i 5caps bezposrednio po treningu razem z HMB (starczy na 60dni)
-Vasobolan 2 opakowania - 8caps 30min przed treningiem (starczy na 60 dni) chce zwiekszyc dawke Vasobolanu z 6 do 8caps czytalem opinie ze 6caps to troche malo ale prosze o ewentualna korekte... to chyba na tyle czekam za wszelkimi sugestiami, pozdrawiam

aha procz treningu na silce 4 x tyg, 2 x tyg gram w siatke ok 2godz i 1 x tyg w kosza 1,5 godz

Zmieniony przez - MeGaNiK w dniu 2005-12-12 18:11:11

brak podpisu z powodow technicznych

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
za***is.ty plan.........

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
widze ze cale multum odpowiedzi...

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
a co spodziewasz sie paparazzi i szumu? ;]
plan mi sie podoba. aczkolwiek mnie by bylo nie stać na takie cos.

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
nie chce szumu ani nic w tym stylu ale bylo pare niejasnosci i myslalem ze ktos pomoze je rozwiazac mnie stac na takie cykle chociaz musze co miesiac cos dokupywac bo odrazu tyle siana nie znajde ale chce to kupic i kasa bedzie wiec plan planem i chce go zrealizowac

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
ZMA Olimp 120caps + 21caps ktore zostana mi z tego cyklu (starczy 47 dni)

Nie lepiej ZMA apteczne??

ale jestem raczej za opcja 2 x Nitro II tymbardziej ze mam znizke

To koniecznie uderzaj 2x nitro 2

chce wyprobowac spalacz + stack kreatynowy (NO Booster) jesli mnie pamiec nie myli mietki pisal ze lepszej jakosi miecho wchodzi

1. Czy już wtedy planujesz redukcje(zmiejszasz kalorie?)
2. Czy ten spalacz bierzesz jako do masówki żeby za dużo nie ciągnąć fetu?

silownia + aeroby 5xtyg (trening w Neoprnowym pas wyszczuplajacym bo tam mam najwiecej tluszczu do pozbycia sie

1. Aeroby wyrzuć z planu a zastąp je hit.
2. "Mężczyznom" tłuszcz zalega w tych miejscach co napisałeś najbardziej więc to normalne żę masz tam najwięcej.... A ten pomysł z pasem to Nie szkoda Ci kase na takie duperele?? Wody podskórnej sie pozbędziesz w pewnym stopniu a tłuszcz nie zleci.
3. Jeden kiepski spalacz to za mało. Napisz o jaką redukcje CI dokładnie chodzi.

Olimp BCAA Mega Caps 300caps 2 opakowania

1. Na redukcji musisz mieć diete na 100% inaczej dużo stracisz i tego sie trzymaj a nie tych dodatków. BCAA jest zbędne nawet na redukcji.
Za połowe wydanych pieniędzy, które Ty przeznaczasz rozplanować to idzie o wiele lepiej.

rezygnuje calkowcie z Carbo (50g po trenignu)

1. Carbo po trenbingu sobie zostaw 20-30g

Podsumowując to wiedze że masz dużo nie potrzebnej kasy, które wydajesz na środki które Ci wogóle nie pomogą.


Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-12-13 08:01:55

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
kasachorych wiec tak:
-ZMA wole oryginalne bo probowalem i to i to i jestme za oryginalym

-Nitrobolon II x 2 napewno wezme chce je stestowac a TS'a chce wprowadzic zeby nie lapac fatu na masowce

-Pas kosztuje 20zl wiec nie zaszkodzi mi specjalnie finansowo

-Jeden kiepski spalacz to za malo wiec co bys dokupil/zamienil za TS?

-O jaka redukcje mi chodzi - ogolnie chce sie pozbyc pare % bf rzeby miesnie byly wyrazniejsze no i szczegolnie brzucha chcialbym sie pozbyc bo po masowce zawsze mi troche przybywa

-BCAA chce stosowac jako antykatabolik

-Carbo ok zmniejsze dawke z 50g do 20-30g

-moze i duzo pieniedzy wydam niepotrzebnie ale to juz Twoje zdanie jak sobie tak rozplanowalem i bede sie raczej tego trzymal jedynie moge wprowadzic korekty co do spalacza

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
z tymze TS jest najlepszym polskim spalaczem i nie odbiega od swoatowych w tej kategorii - efedra free
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
dlatego chcialem TS'a a efedryna u mnie odpada

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Spalacz okej może być.

Tylko żę: efedra free i tu popjawia sie problem. Jeżeli masz ~13%bf i chcesz zejść niżej to na tych spalaczach nie dość że będzie to bardzo trudne to jeszcze będziesz musiał przyciąć znacznie kalorie a dodatkowo katabolizm Cie "zje"

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
takie sa 'uroki' bycia naturalnym
ze nie jest latwo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB / Kreatyna

Następny temat

Mam pytanko

WHEY premium