SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plany na 2018

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
1. WIEK: 23
2. WAGA: 94
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka:115
-udo:68
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA: Na tą chwile jem ok 3200kcal
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:enan 300mg/ e4d 20tyg / tren+prop 100/100 e2d 16tyg
8. TRENING: 4x w tyg siłowy wielostawy + akcesoryjne + 3-4x aero
9. CEL CYKLU: redu
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: ok 1,5 miesiąca temu koniec cyklu 300mg/e4d enan
11. POZIOM BF%: 24% -/+
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak oznak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg 230
-przysiad: 210

Witam Panowie, kończę zaraz odlbok po ostatnim cyklu tren + prop, obecnie staram się trzymać bilans 0 kcal i za ok miesiąca do półtora max chce obniżać kcal zastanawiam się nad keto, bo ostatnim razem dobrze mnie porobiło, i w sumie po sobie zauważyłem że niskie węgle najlepiej na mnie działają ale fakt w tle leciał tren i prop + t3 pod koniec ;D.

Teraz już konkretnie, dietę chce trzymać ok 3-4 miesięcy to takie moje przygotowanie się na masę po wakacjach która już będzie oparta na SAA
Zastanawiam się czy na keto jak waga stanie to mogę dorzucić T3 bez SAA w tle ? Czy może lepiej będzie wrzucić clena albo jakiś termogenik ?

Mam w zapasie novo 100+20, clena, termogenik Slim Xtreme, Oczywiście badania przed w trakcie i po będą,
chodzi o czysto teoretyczną sprawę czyli zastój, nie chce też wrzucać tego na początek diety żeby mieć czym zaatakować w momencie kiedy waga stanie w miejscu :)

Zastanawiam się nad 2 tab novo i 40 clena ed po np tygodniowym zastoju.
Póki co to wszystko plany jeszcze mam trochę czasu ale chciałbym już wszystko miec dopięte :)

Pozdrawiam
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam



Tak naprawdę redukcja nie ma większego sensu po skończonym cyklu, gdyż będziesz miał namieszane w hormonach i Twoim priorytetem powinno być przywrócenie organizmu do normalności. Sam proces odchudzania wiąże się z ujemnym bilansem kalorycznym, co w pewien sposób stwarza ryzyko spadku masy mięsniowej. Warto więc wtedy mieć jako podkładkę chociazby testosteron, który ma bardzo silne działanie antykataboliczne. Po każdym cyklu musisz sie liczyć ze spadkami, które prędzej czy później nastąpią, gdyż ciało nie jest w stanie zachować mięsni zyskanych na bazie nienaturalnego profilu hormonalnego. Robiąc w tym okresie redukcje niestety przyśpieszasz ów proces, więc zastanów się czy warto. Lepiej sprawdziłby się chociażby mostek, podczas którego będziesz trzymał kcal na zerze lub lekkim plusie a redukcję można rozpocząć w późniejszym etapie wraz z jakimś konkretnym środkiem.

Od razu warto dodać, iż nie ma sterydów na rzeźbę, gdyż tę zyskujesz głównie dzieki odpowiedniej diecie. Stąd nie widzę sensu by kombinować i wrzucać hormony tarczycy jeśli nie jesteś zawodowcem kilka tygodni przez wyjściem na scenę.


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tarczycowe bym odpuścił bez SAA. SlimXtreme jeśli ten od WXN to będzie robił robotę. Można trochę efki solo dorzucić ale nic więcej bym nie ruszał.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
masować na saa a ciąć bez to pomyłka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Jak lodzianin napisal. Na wycince potrzebujesz wiecej towaru tak naprawde niz na masie, chyba ze plazowa to 250 testa co 5-6dni starczy antykatabolicznie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Tylko właśnie to jest to że zaraz koncze odblok chce sobie wszystko unormować, wiec bez sensu bedzie jak zaraz od razu wejde na testa solo i bede ciął a potem znowu masa na SAA to tak jakby tego pct nie było :D
A nie moge siedzieć bezczynnie bo do czasu masy bede ulany i chu z tej masy wyjdzie :P
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15977 Napisanych postów 17994 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196114
To pozostan na zero
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Ale przy dobrej misce i ciężkich treningach siłowych, z jakąś kretą nie powinien wystąpić katabolizm, czy się mylę ?
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
na ujemnym nie ominiesz, mozesz jedynie walczyc by bylo go jak najmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
BEZ SAA REDUKCJA TO GLUPOTA W MOJEJ OPINII. Raz tak zrobilem i wygladalem jak anorektyk. Wbijaj chlopie 125-150mg testa e7d to powinno ci dac TRT dawke i zrob badania na tym. Powinno byc cacy a wtedy dasz 250 e5d i redukcja
Lub dopnij miche na maxa i przeczekaj z 4-6tyg i wtedy redukcja. Ja nie wiem czego ty oczekujesz po zejsciu z saa, przeciez i tak polecisz to wiadome


Zmieniony przez - Onar_Animal w dniu 2018-01-05 14:12:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Nie wiem czy znajde teraz kase na to, mam parę wazniejszych wydatków, pod ręką mam 15k ui HCG symex caba i paczke clomidu. Mam chyba z 15ml propa 100mg/ml ale to coś da ?
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Pewnie. Ja bym zrobil tak ze walilbym 100mg propka e3d, 100/3 = 33mg x7 troche ponad trt dawka
No i hcg tak jak bokito zalecal 250 x 2 w tygodniu
Lub
Zejdz na off ale miska mega dopieta. Cardio caly czas . 4/6tyg tak pociagnij i redukcja
Redukcje bez saa to sobie wogole wybij z glowy

Ps - oczywiscie symex bedzje trzeba tutaj dac mysle ze 12.5mcg co strzal propka lub nawet rzadziej typu e4d ale bez badan to wrozbita tylko ci powie. Piona


Zmieniony przez - Onar_Animal w dniu 2018-01-05 14:45:46
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl

Następny temat

Badania przed cyklem

WHEY premium