SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Plan typu Split do oceny na bombie.

Wysłana -
Na bombę za wcześnie ale to już Twoja decyzja i nie będziemy w to wnikac
Wysłana -
i to mnie cieszy, ze chociaz na tym forum znajdzie sie pare osob ktore kogos rozumieją, a nie jak na konkurencyjnym forum od razu spina pretensje i brak odpowiedzi na pytania bo ktos leci na bombie w wieku 22 lat, nie jeden z tamtych pseudo znawców pewnie zaczal wczesniej a ma tak wiele do powiedzenia, dlatego uczciwie twierdze, Sfd najlepszym forum sportowym w PL Na którym mozna polegać i mozna polozyc sie spac po pytaniu i rano zobaczyc odpowiedzi.pomoc.sugestie :)
Wysłana -
Ja bym tego zrozumieniem nie nazwal- po prostu zlo konieczne...
Rozumiem- jak najbardziej- ludzi, którzy stronią od doradztwa przy takich kwestiach... samego mnie to niejako odpycha, jednak sprawa jest na tyle złożona, że trudno by tu było ten temat poruszać...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2017-12-26 21:28:51
Wysłana -
porównując forme i samopoczucie na soku a na odzywkach nie ma porównania, jednak mam problem z klatką bo jest 4 tydzien cyklu a ona ledwo ledwo sie rusza w porownaniu do reszty parti, myslalem czy mozna ją zrobić np 2x w tygodniu zeby wiecej stymulowania bylo miesnia na tydzien czy nie bardzo?
Wysłana -
A może po prostu technika leży ? Ściągasz łopatki dół-tył ? Czujesz klatke na drugi dzień ?
Wysłana -
własnie od 2 treningów staram sie łopatki najpierw sciagnac dopiero wyciskać, i nie wale duzego ciezaru aby wypchnac tylko odjąłem 5kg z ciezaru zeby bardziej sie wczuc w mięsien i poprawną technike, niby jak zaloze np bluze roboczą jakos bardziej mi sie wydaje ze odstaje ale moze jak to młody, od razu by chcial miec mase z kosmosu jak dopiero sie enan rozkręcac zaczyna, jutro mam niby dzien wolny po brzuchu i barkach ktore dzis zrobilem, moge jutro klatke zrobic czy nie bardzo?
klatka byla robiona w poniedzialek biceps wtorek dzis brzuch barki w piatek beda nogi lydki sobote robie plecy
Wysłana -
Ja bym zostawił plan jak jest. Możesz po prostu nie mieć predyspozycji do klatki i rosnie trochę wolniej niż reszta. Albo rośnie szybko tylko za duzo oczekujesz.
Wysłana -
no ok poczekam i zobacze niech sie enan dalej fajnie rozkreca bo teraz dopiero czuje ze wiele lepiej mi sie cwiczy i sila fajnie idzie, i jakby ten miesien sie zaczyna nabijać, moze w koncu i klatka sie ruszy, mam nadzieje przynajmniej :)
Wysłana -
Daj sobie te 3 miesiące minimum na ocenę postepów. Owszem, na bombie rośnie sie dużo szybciej ale nie będziesz Arnoldem po kilkunastu tygodniach.
Wysłana -
moze to dziwnie zabrzmi, ale on nawet nie jest w 10% moim idolem i nie czaje fenomenu jarania sie nim ale kazdy ma inny cel i innego idola sylwetkowego. no ok zobacze najwyzej na lato zrobie drugi cykl i bede wiedzial czy jechac takim planem czy slabo poszlo i szukac innego planu :)
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź