SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan typu Split do oceny na bombie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Na bombę za wcześnie ale to już Twoja decyzja i nie będziemy w to wnikac
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
i to mnie cieszy, ze chociaz na tym forum znajdzie sie pare osob ktore kogos rozumieją, a nie jak na konkurencyjnym forum od razu spina pretensje i brak odpowiedzi na pytania bo ktos leci na bombie w wieku 22 lat, nie jeden z tamtych pseudo znawców pewnie zaczal wczesniej a ma tak wiele do powiedzenia, dlatego uczciwie twierdze, Sfd najlepszym forum sportowym w PL Na którym mozna polegać i mozna polozyc sie spac po pytaniu i rano zobaczyc odpowiedzi.pomoc.sugestie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ja bym tego zrozumieniem nie nazwal- po prostu zlo konieczne...
Rozumiem- jak najbardziej- ludzi, którzy stronią od doradztwa przy takich kwestiach... samego mnie to niejako odpycha, jednak sprawa jest na tyle złożona, że trudno by tu było ten temat poruszać...


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2017-12-26 21:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
porównując forme i samopoczucie na soku a na odzywkach nie ma porównania, jednak mam problem z klatką bo jest 4 tydzien cyklu a ona ledwo ledwo sie rusza w porownaniu do reszty parti, myslalem czy mozna ją zrobić np 2x w tygodniu zeby wiecej stymulowania bylo miesnia na tydzien czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
A może po prostu technika leży ? Ściągasz łopatki dół-tył ? Czujesz klatke na drugi dzień ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
własnie od 2 treningów staram sie łopatki najpierw sciagnac dopiero wyciskać, i nie wale duzego ciezaru aby wypchnac tylko odjąłem 5kg z ciezaru zeby bardziej sie wczuc w mięsien i poprawną technike, niby jak zaloze np bluze roboczą jakos bardziej mi sie wydaje ze odstaje ale moze jak to młody, od razu by chcial miec mase z kosmosu jak dopiero sie enan rozkręcac zaczyna, jutro mam niby dzien wolny po brzuchu i barkach ktore dzis zrobilem, moge jutro klatke zrobic czy nie bardzo?
klatka byla robiona w poniedzialek biceps wtorek dzis brzuch barki w piatek beda nogi lydki sobote robie plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Ja bym zostawił plan jak jest. Możesz po prostu nie mieć predyspozycji do klatki i rosnie trochę wolniej niż reszta. Albo rośnie szybko tylko za duzo oczekujesz.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
no ok poczekam i zobacze niech sie enan dalej fajnie rozkreca bo teraz dopiero czuje ze wiele lepiej mi sie cwiczy i sila fajnie idzie, i jakby ten miesien sie zaczyna nabijać, moze w koncu i klatka sie ruszy, mam nadzieje przynajmniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Daj sobie te 3 miesiące minimum na ocenę postepów. Owszem, na bombie rośnie sie dużo szybciej ale nie będziesz Arnoldem po kilkunastu tygodniach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
moze to dziwnie zabrzmi, ale on nawet nie jest w 10% moim idolem i nie czaje fenomenu jarania sie nim ale kazdy ma inny cel i innego idola sylwetkowego. no ok zobacze najwyzej na lato zrobie drugi cykl i bede wiedzial czy jechac takim planem czy slabo poszlo i szukac innego planu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUSH PULL po splicie

Następny temat

trening na masę słabe efekty

WHEY premium