SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu z obciążeniem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Witam
Dziś kupiłem sobie moje pierwsze obciążenie. Trenowałem troche wcześniej, ale tylko z ciężarem własnego ciała. Zwracam się z prośbą o doradzenie w ułożeniu trzydniowego treningu, w którym rozwine wszystkie partie ciała.
Warunki: Gryf prosty 130 cm(6 kg) i obciążenie 2x5 kg. Oprócz tego drążek rozporowy.
Parametry:
Wiek: 13 lat
Waga: 41 kg
Wzrost: 161 cm
Obw. bicepsa: 28 cm

Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Na trening siłowy jesteś za młody, co do diety, musisz zacząć jeść zdrowo by zdobyć masę, 10 wskazówek żywieniowych wystarczy. Co do treningu, to tylko trening na własnej masie ciała. ;)
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

poczytaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Tak widziałem to ale mam już obciążenie i teraz chciałbym ułożyć sobie plan treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20210
Po 1 jesteś za młody, a po 2 i tak masz zbyt mało tych obciążeń. Ułóż sobie domatora, i do tych ćwiczeń które idą ci za lekko najwyżej dodawaj jakiś ciężar, ale pamiętam bez przesady. Jesteś jeszcze młody, ciało niewykształcone, łatwo o problemy na starośc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
No ja już troche ćwiczyłem bez obciążenia i było mi lekko i postanowiłem dołożyć troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Lekko ? Nie dawaj obciążenia bo jesteś za młody. Drążek, pompki, przysiady, to wystarczy. I nie mów mi, że drążek sobie robisz tak hop siup ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Drążek może bardzo łatwo nie ale inne ćwiczenia raczej tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj sobie spokój z obciążeniem Sam domator, jak ci lekko to dokładaj serii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko uzupełniające dietę proteinową (spalanie tłuszczu)

Następny temat

Dieta trening !!!

Wiecej