SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy przy uszkodzonym nadgarstku i lipomastii

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Witam serdecznie. Postaram się jak najszybciej i jak najprzejrzyściej opisać mój problem. Trenowałem na siłowni około dwóch lat jednak cyklicznie nasilał się u mnie ból w nadgarstku - musiałem przerywać treningi. Ostatnie pół roku to z mojej strony zupełny stan bezczynności - terminy lekarskie, badania ciągle się ciągną i czuję się jak emeryt siedząc na kanapie - bardzo boli mnie nadgarstek przy jakimkolwiek wysiłku. Zacząłem niezdrowo jeść, moje ciało straciło mięśnie zyskując tłuszczyk. Zawsze miałem w obrębach sutków tłuszcz, który teraz jeszcze bardziej się uwydatnił. Moja prośba jest następująca - chciałbym znowu się wyrzeźbić i stracić ten tłuszcz z kłopotliwych miejsc (brzuch i klata) i prosiłbym o jakiś plan treningowy. Nie zauważyłem podobnych problemów stąd zakładam nowy temat. Czy da się trenować na siłowni tak naprawdę wykluczając tę jedną rękę czy lepiej zaangażować się w jakieś aeroby typu bieganie, basen, rower? Proszę o jakiś plan, jestem już naprawdę zdeterminowany i gotowy do działania - potrzebuję tylko pomocy. No i czy da się zrzucić tę klatę bez siłowni? Czytałem, że skakanka wydaje się być dobrym pomysłem - co o tym sądzicie? Brzuch - co najlepiej stosować, a6w i abs bardziej niszczyły mi kręgosłup niż pomagały. Mówiąc w skrócie chciałbym się wyrzeźbić nie wyglądając po utracie tłuszczu jak wychudzony gimnazjalista. Nie wiem jednak czy da się do zrobić bez siłowni lub z siłownią nie angażując nadgarstka jednej ręki. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wątpię, by ktoś podjął się rozpisywania planu przez internet skoro masz takie dolegliwości .
Zacząłbym od ułożenia diety z odpowiednim bilansem kcal, bo to podstawa w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Następnie można dodać jakąś formę aktywności fizycznej 3-4 razy w tygodniu, np. bieganie.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-05-02 09:31:15

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4490
Pierwsza sprawa to na pewno dieta. Może warto sięgnąć po poradę dietetyka? Przeglądałeś forum?
Druga sprawa to wyjaśnienie problemów z nadgarstkiem. Może zespół cieśni? Czym się zajmujesz zawodowo? Może był jakiś uraz?
Basen, rower, spacery - jak najbardziej. Bieganie? Zależy od BMI, nie napisałeś nic niestety.
Może za lipomastią kryje się ginekomastia? Bierzesz jakieś leki?

Punetik54
1.Czy da się trenować na siłowni tak naprawdę wykluczając tę jedną rękę czy lepiej zaangażować się w jakieś aeroby typu bieganie, basen, rower?
2.No i czy da się zrzucić tę klatę bez siłowni?
3.Czytałem, że skakanka wydaje się być dobrym pomysłem - co o tym sądzicie?
4.Brzuch - co najlepiej stosować, a6w i abs bardziej niszczyły mi kręgosłup niż pomagały.


1.Da się, ale jest to bardzo uciążliwe i ostatecznie wydaj mi się, że mijałoby się to z celem. priorytetem powinno być wyjaśnienie sprawy tego nadgarstka.
2.Da się - dieta to podstawa.
3.Moja opinia jak odnośnie biegania.
4. a6w,abs na utratę tkanki tłuszczowej - absolutnie nie. tutaj znowu kwestia diety. Jeśli chcesz rzeźbić brzuch, to najlepiej ćwiczenia stabilizujące, a w dalszej kolejności spięcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zepsuty metabolizm po dietach odchudzających

Następny temat

trening codziennie calego ciala wg pawla tzatzulina

WHEY premium