SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy na masę 4x max w tygodniu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Witam

Piszę w imieniu mojej dziewczyny staż na siłowni mamy jako taki już koło roku lecz z przerwami ja od jakiegoś czasu zabrałem się bardziej ambitnie za ćwiczenie posiadam plan treningowy i jest ok. Natomiast potrzębuję plan treningowy dla mojej Partnerki do zbudowania masy mięśniowej z którą ma problem waga 48,500 wzrost 164 cm. Tryb pracy dyżury 12 godzinne trening maksymalnie 4 w tygodniu. Trening na zbudowanie masy mięśniowej 2-3 razy dół nogi pośladki łydki góra raz może dwa ?. Staramy sie podbijać kaloryczność również bardzo szczupła budowa wąski obwód tali i bioder. Gdyby ktoś zechciał pomóc przyglądam się tematowi Lexi małymi kroczkami do celu ale nie wiem czy mógłbym się na tym wzorować.

Pozdrawiam,

Z góry dziękuję za wszystko dobre sugestie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Na pewno trzeba tutaj wzmocnić plecy - kłaniają się wiosłowania, ćwiczenia na rotatory i przyda się również rozciąganie klatki piersiowej. Można też popracować nad barkami, bo ich niemal nie ma. Wskazana nauka trzymania brzucha - w tej chwili na zdjęciu jest luźny, wręcz wywalony o przodu co może wynikać z trzymanej postawy, ale też ze słabych mięśni brzucha - po pierwsze nauka zasysania pępka do kręgosłupa (poczytaj o vacuum), ćwiczenia w podporach (na początek nauka pozycji plank), przydadzą się też różne ćwiczenia stabilizacyjne, równoważne (najlepiej po konsultacji z fizjo). Pośladek jest całkiem niezły jak na całość sylwetki (mam na myśli postawę i stopień umięśnienia), ale i tak dobrze wzmacniać ten mięsień (wznosy bioder w różnych wariantach i różnej objętości), również dwugłowy uda (z piłką lub na maszynie leżąc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22015 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627461
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Dieta będzie opracowana później do czego ankieta jest potrzebna :) Szkoda poczekamy może ktoś odpowie :) i wrzuci jakiś przykładowy plan treningowy 4 dniowy do dyspozycji mamy praktycznie wszystko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Na mnie działa mój plan nikt Ci gotowego nie wklei raczej, możesz właśnie szukać i inspirować się :) co do nóg 3 razy w tygodniu to wg mnie za dużo, dwa a porządnie by wystarczyło, regeneracja też jest ważna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
a możesz Lexi wrzucić swój plan początkowy dla podglądu z rozpiską, ile serii i powtórzeń bo twój temat dosyć obfity jest a wydaje się spoko pomysł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Od początku dziennika przerobilam trzy plany, jeden jakiś mieszany, jeden z podziałem na góra/dol siła/hipertrofia i aktualny push/dol/pull/dół, jak poszukasz to znajdziesz początkowe założenia planu i podsumowania poprzednich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Próbuje coś odczytać ale nie jasno dla mnie są napisane serie i powtórzenia albo ja za głupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Który plan patrzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
DÓŁ I DÓŁ III DÓŁ III na pierwszych stronach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Myślę o takim A/B/A/B DÓŁ GÓRA DÓŁ GÓRA coś chciałem sklecić z tego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Bez diety to nic zadnym treningiem nie zdzialasz. Nogi 3 x to przesada. I co oznacza staz na silce? Cwiczenia wielostawowe czy kicanie na biezni i maszyny?


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 06/04/2017 15:04:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - krew - proszę o rzut oka :)

Następny temat

waist trainer - gorset

WHEY premium