SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy na atlas domowy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Plany treningowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107
Witam, potrzebuję pomocy w ułożeniu planu treningowego na atlas "Atlas Tytan 2" http://www.marbo-sport.pl/product-pol-10855-Atlas-Tytan-2-HMS.html
Przejrzałem różne fora, ale nic nie znalazłem na temat planu treningowego na ten atlas lub podobny. Chciałbym plan obejmujący 3/4 dni. Potrzebowałbym nazwy ćwiczeń oraz mniej więcej jak się je wykonuje. Proszę o pomoc, jakieś linki, własne doświadczenie wypisanie jakie ćwiczenia, ile serii, powtórzeń.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
tu masz sporo ćwiczeń,wybierz te które możesz wykonywac na atlasie: http://potreningu.pl/exercises/man
Wybierz po 2-3 ćwiczenia na duże partie i 1-2 na małe partie.
Trening typu fbw,3 razy w tygodniu


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-05-10 22:52:31

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107
Grupa A
Wyciskanie na maszynie siedząc
Rozpiętki na maszynie siedząc
Podciąganie drążka wyciągu dolnego do brody
Podciąganie drążka wzdłuż tułowia z wyciągu dolnego stojąc
Spięcia brzucha leżąc z jednoczesnym podciąganiem nogi
Spięcia brzucha na wyciągu klęcząc "Allaszki"
Unoszenie bioder w leżeniu tyłem
Grupa B
Ściąganie trójkąta wyciągu górnego do klatki piersiowej
Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie podchwytem
Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku
Wyciskanie "francuskie" linki wyciągu dolnego leżąc na ławce
Wyciskanie "francuskie" linki wyciągu dolnego stojąc
Odwrotne pompki
Uginanie przedramion podchwytem na drążku wyciągu dolnego stojąc
Uginanie przedramion na linkach wyciągu dolnego stojąc

Treningi wykonywałbym na zmianę A-B-A, 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek). Co do serii i powtórzeń ogarnę co i jak podczas ćwiczenia.
Czy taki plan byłby dobry? Nie znalazłem tylu ćwiczeń ile pisałeś na duże partie, natomiast znalazłem dużo na małe partie. Jeśli coś jest nie tak proszę o poprawę.


Zmieniony przez - rafczixd w dniu 2017-05-12 20:03:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
1) hmmm.... nie wiem czy da radę na tym zrobić nogi(prostowanie nóg w siadzie),jeśli da to dołącz do planu
jeśli nie,to rób z masą własną.
2) nie wiem czy da rade wykonać na tym atlasie wyciskanie w siadzie(nie wiem czy te ramiona nie służą tylko rozpiętkom,to już będziesz musiał zobaczyć)
3) Nie ma sensu dublować wielu ćwiczeń,np ściągania wyciągu. To samo z podciąganiami,uginaniami czy francuskimi uginaniami
4) To czego nie możesz zrobić na wyciągu możesz dorobić z masą własną

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu, wyciag stacjonarny czy brama ?

Wiecej