SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy i dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Plany treningowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 209
Witam
Jestem nowy na tym forum.
Nazywam się Robert mam 16lat ważę 68kg mam 180 wzrostu i chciałbym nabrać masy mięśniowej ale jestem zielony. Swoją przygodę z siłownią zacząłem miesiąc temu. Prosiłbym aby ktoś ułożył mi ćwiczenia (teraz ćwiczę na maszynach) i dietę (jestem chudy) staram się jeść zdrowo, owoce, warzywa, białko, jakieś serki proteinowe (12g białka), omlety, jajecznica (4jajka) (zrezygnowałem nawet z chipsów i coli a zastąpiłem ją mlekiem . Na siłownie chodzę poniedziałek, środa i piątek lub sobota. Ćwiczę całe ciało w jednym dniu, tak wiem źle to robię dlatego to piszę aby ktoś mi ułożył jakieś ćwiczenia. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam



Zmieniony przez - robert251k w dniu 2017-04-23 14:02:16

Zmieniony przez - robert251k w dniu 2017-04-23 14:21:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
To że ćwiczysz całe ciało na jednym treningu to ok to tzw trening FBW. Na forum nie ukladamy planów, mozemy ocenić to co sam nam zaproponujesz na podstawie przeczytanych tematow https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 209
anubis84
To że ćwiczysz całe ciało na jednym treningu to ok to tzw trening FBW. Na forum nie ukladamy planów, mozemy ocenić to co sam nam zaproponujesz na podstawie przeczytanych tematow https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html


No to ja już nie wiem, kolega mi mówi że źle robię ćwicząc całe ciało na jednym treningu. I powiedział żebym robił: Poniedziałek (klata,plecy) wtorek wolne środa (biceps,triceps) czwartek wolne piątek (nogi,barki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na początek zapoznaj się z poniższym tematem:
https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Twoj kolega raczej jest miłośnikiem Splita i nie zna innych treningów
Dla Ciebie na początek trenowanie całego ciała to bardzo dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Kwestia ile kalorii dostarczasz, jesli mało to ciężko będzie żebyś nabral masy

Klasyk na siłowniach, split do śmierci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 209
FiQus
Kwestia ile kalorii dostarczasz, jesli mało to ciężko będzie żebyś nabral masy

Klasyk na siłowniach, split do śmierci


Nie wiem trudno jest mi obliczyć, myślę że dużo jem (staram się jeść jak najwięcej białka przed i po treningu oraz w dni wolne) jem ulubione dania i przez to jem więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Dla Ciebie może być to dużo, ale jednak będzie za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 209
FiQus
Dla Ciebie może być to dużo, ale jednak będzie za mało

No może tak
Ja jem śniadanie, jeśli chodzę do szkoły to coś w szkole zjem, potem ma obiad w szkole, jeśli jest coś dobrego w domu to też zjem :D , następnie zjem coś 16-17 i kolacja i koniec. Nie wiem mi się wydaje że jem dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wprowadź swój przykładowy dzień w szablony z potreningu.pl i będzie widać ile kacl spożywasz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 209
BPL-G
Wprowadź swój przykładowy dzień w szablony z potreningu.pl i będzie widać ile kacl spożywasz


Otrzymałem takie coś:
KALORIE BIAŁKO WĘGLOWODANY TŁUSZCZE
DOSTARCZONO: 1 629,6 kcal 79,3 g 116,6 g 94,0 g

Czyli tak mniej więcej 1 600- 1 500kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakościowa masa

Następny temat

01.05.2017 start z siłownią- co tydzień przed?

Wiecej