SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy i dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 209
Remik7


Tak mniej więcej, nie jem tego samego codziennie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
super nie jest, raczej gorzej, z czym te parówki i szynke jadasz same z mlekiem bez jakiegoś pieczywa ?
paczek to nie posiłek, wiesz ile to jest 50 g ziemniaków to będzie jakieś pół średniego ziemniaka, śledź plus mleko nie wiem jak to Ci wchodzi chociaż mój dziadek to sobie jadł śledzika z miodem i mlekiem.

jak podajesz mizeria to się nie podaje mizeria tylko w zrzucie dajesz mp ogórek świeży 100g i śmietana/ jogurt naturalny 20g. To samo jajecznica na maśle, t wpisujesz jaja ich ilość i pod spodem masło np 5g. Kotlety rób bez panierki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 209
anubis84
super nie jest, raczej gorzej, z czym te parówki i szynke jadasz same z mlekiem bez jakiegoś pieczywa ?
paczek to nie posiłek, wiesz ile to jest 50 g ziemniaków to będzie jakieś pół średniego ziemniaka, śledź plus mleko nie wiem jak to Ci wchodzi chociaż mój dziadek to sobie jadł śledzika z miodem i mlekiem.

jak podajesz mizeria to się nie podaje mizeria tylko w zrzucie dajesz mp ogórek świeży 100g i śmietana/ jogurt naturalny 20g. To samo jajecznica na maśle, t wpisujesz jaja ich ilość i pod spodem masło np 5g. Kotlety rób bez panierki


Ahh zapomniałem o pieczywie, tak oczywiście że jem pieczywo (ok. 3 kromki) co do ziemniaków miało być 250 g takich średnich ziemniaków. Aż tak bardzo źle jest ? jak to mogę "naprawić" ? a i najważniejsze co robię źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Śledź z mlekiem

Przydało by się podbić białko troszkę, zmniejszyć tłuszcze i doładować więcej węgli. Masz taką możliwość czy jesz to co Ci rodzice podają?


Zmieniony przez - FiQus w dniu 4/25/2017 9:26:57 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 209
FiQus
Śledź z mlekiem

Przydało by się podbić białko troszkę, zmniejszyć tłuszcze i doładować więcej węgli. Masz taką możliwość czy jesz to co Ci rodzice podają?




Zmieniony przez - FiQus w dniu 4/25/2017 9:26:57 PM


Znaczy podawane mam przez rodziców tylko śniadanie a podwieczorek i kolacja to robię sobie to na co mam ochotę (oczywiście zdrowe rzeczy)
Aaa i obiad jem w szkole to nie mam wyboru jem to co dziś podają.

Zmieniony przez - robert251k w dniu 2017-04-26 08:16:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Akurat jesteś w dobrej pozycji, bo masujesz a nie redukujesz. Tak szczerze mówiąc ciężko coś doradzić bo to loteria co zjesz jednego dnia, musisz sam na bieżąco podliczać sobie w ciągu dnia i dobijać to, co brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 209
FiQus
Akurat jesteś w dobrej pozycji, bo masujesz a nie redukujesz. Tak szczerze mówiąc ciężko coś doradzić bo to loteria co zjesz jednego dnia, musisz sam na bieżąco podliczać sobie w ciągu dnia i dobijać to, co brakuje.

Okej, dzięki

Dziś się ważyłem na siłowni i przybrałem na masie 1 kg wcześniej miałem 68kg a teraz 69kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160427 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234360
kwestia jeszcze jakiej jakosci jest ta masa:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Dokładnie, ale 1 kg to często idzie w przód i w tył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160427 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234360
no u mnie nawet 2-3 czasem sie waha waga

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakościowa masa

Następny temat

01.05.2017 start z siłownią- co tydzień przed?

WHEY premium