SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy i dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No to ci powiem że dużo wcale nie jadasz, 2000 to jest taki bilans dla osoby co nic nie robi a Ty dodatkowo trenujesz i w tym wieku się rozwijasz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 209
anubis84
No to ci powiem że dużo wcale nie jadasz, 2000 to jest taki bilans dla osoby co nic nie robi a Ty dodatkowo trenujesz i w tym wieku się rozwijasz


Ehhh... no to ja już nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Dokładnie, więc tutaj trzeba pozmieniac żeby coś ruszyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 209
No ale ile można jeść ? jem już co 2-3 godz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tu nie trzeba jeść co 2-3 godziny wystarczą np 4 posiłki tylko o odpowiedniej objętości.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 209
anubis84
tu nie trzeba jeść co 2-3 godziny wystarczą np 4 posiłki tylko o odpowiedniej objętości.

Można prosić o jakieś propozycję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale to pod siebie musisz dobrac, pod własną kaloryczność.
snaidanie jajecznica Pieczywo jakis pomidor
w pracy szkole np kanapki z piersia kurczaka
w domu obiad, np ziemniaki i kotlety z szynki zrobione na teflonie z odrobiną szynki
po tyreningowy np pierś z ryżem czy z szynki cos zrobić z warzywami poddusić (szynka nie wędlina tylko mięso)
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 209
anubis84
Ale to pod siebie musisz dobrac, pod własną kaloryczność.
snaidanie jajecznica Pieczywo jakis pomidor
w pracy szkole np kanapki z piersia kurczaka
w domu obiad, np ziemniaki i kotlety z szynki zrobione na teflonie z odrobiną szynki
po tyreningowy np pierś z ryżem czy z szynki cos zrobić z warzywami poddusić (szynka nie wędlina tylko mięso)

Czyli dieta bardzo podobna jaką teraz stosuje. Dziś zauważyłem że trochę zwiększył mi się biceps i triseps, ostatnio miałem 31 dziś 32. Niby mało ale zawsze coś :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
miesnie rosna powoli, tutaj nie ma nic na szybko, potrzeba duzo czasu aby zauwazyc efekty
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakościowa masa

Następny temat

01.05.2017 start z siłownią- co tydzień przed?

WHEY premium