SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do oceny ;]

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
Poniżej mój plan na cykl kreatynowy. Mogę zmienić wszystko poza sobotą. Kreatyny będe brał 7 capsów dziennie 3 rano na czczo, 2 przed i 2 po treningu, albo 4 po treningu. Do tego z kreatyną połącze ok 40 gram carbo. W dni nietreningowe 4 capsy rano i jedna porcja białka.


Niedziela: Klatka (górna część) + Triceps
Poniedziałek: Brzuch
Wtorek: Plecy (najszerszy, dół) + Przedramię
Środa: Nogi + Przedramię
Czwartek: Klatka (dolna część)
Piątek-
Sobota: Barki, Biceps

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nogi po plecach
klatka po barkach

lipa.

No i czemy tylko klata 2x ??

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
a mógłbyś przekształcić ten plan tak jak powinien wyglądać? Tylko bez zmiany soboty, bo wtedy ćwiczę w domu :) A co do klaty, to 2x bo rozbijam na góre i dół i chyba lepiej ja zbuduje, ale mi to obojętne, także mogę robić ją raz
Z góry thx ;]

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A co ma dom do układu treningu?

No i daj coś o sobie - tylko nie pisz mi o suplementacji, bo od tego się nie zaczyna.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
Mama 17 lat, 188cm wzrostu 82kg. 37 w obwodzie ręki, 104 w klatce mezomorfik raczej. Co do supli to od wczoraj ta kreta i do tego biało i carbo do cyklu

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
a co do treningu w domu, to w sobote właśnie tam ćwicze, a sprzęt daje rade raczej tylko na właśnie barki i biceps ewentualnie triceps.

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nadal nie kumam.

Opisz dokładnie jakim sprzętem i gdzie dysponujesz w jakie dni.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
no więc dokładnie chodzi o to, że od nidzieli do czwartku, mam sprzęt do każdej partii mięśni. A w sobote nie mam do tego dostępu, dlatego ćwiczę w domu swoim sprzętem, jest to któtka sztanga z niedużym obciążeniem, która pozwala mi robić barki i biceps :)

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Znam wiele ćwiczeń na taki sprzęt.

Wmawiając sobie na siłę, że musisz trenować akurat te gtrupy w sobotę znacznie zawężasz swoje horyzonty treningowe.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
Wiadomo, że można coś tam tym poćwiczyć, ale po co?! Jeśli mogę zrobić inne partie lepiej na siłowni z lepszym sprzętem. Ja chyba lepiej wiem co to za sprzęt leży w domu ;) Klatki tym nie zrobie, bo nie ma ani ławki, a ta sztanga nie nadaje się do tego jakoś sprecjalnie, no i obciążenie.. Do pleców nie ma wyciągu, więc też za dużo nie zdziałam. Zostaje tylko biceps triceps i barki :P

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na brzuch jaki byl by dobry ?

Następny temat

Trening gęstosć do ocenki

WHEY premium