SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do oceny + porada z odżywkami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Chciałbym na początku napisać krótko o sobie.
Od 3 lat trenuję Freerun, do niedawna wystarczały mi treningi siłowe na dworze własną masą ciała, ale ostatnio zauważyłem zastój w przyroście siły. Dietę mam w miarę zróżnicowaną (ryż, mięsa, nabiał, serki wiejskie, owoce itd.) Ale efekty nie były zadowalające. Kolega namówił mnie na siłownię i już trochę ponad 5 miesięcy ćwiczę na siłowni. Mój program Treningowy:

Poniedziałek (Biceps, Triceps):
Na biceps:
Modlitewnik 12 10 8
Młotki 12 10 8
Sztanga 12 10 8
Na triceps:
Francuskie 12 10 8
na ławce sztangą 12 10 8
na stojąco za sobą 12 10 8
Przedramiona

Wtorek: Wolne

Środa: Klata
ławka prosta 12 10 8
ławka skośna 12 10 8
rozpiętki 12 10 8

Czwartek: Wolne

Piątek: (plecy)
Martwy ciąg 12 10 8
przyciąganie sztangi nadchwytem w pochyleniu 12 10 8
klęcząc na ławce dociąganie Hankla do siebie 12 10 8
-/+ ćwiczenia na "mieczu" 12 10 8 (dociąganie tak jakby miecza trzymając go za rękojeść do klaty w pochyleniu, koniec przytwierdzony do łatki ^^ )

Sobota: Wolne

Niedziela: (Bary)
Wyciskanie za sobą 12 10 8
Wyciskanie przed sobą 12 10 8
Arnoldki 12 10 8
Kaptury 12 10 8 (krążenia ramion z hanklami w rękach)

W dni wolne od siłowni jestem na treningu na dworze( rozciąganie, bieganie, podciąganie na drążku, elementy akrobatyki i parkour)

Moje parametry :P
18 lat 170 cm wzrostu 63 kg wagi Biceps 29 klata 90

Chciałem by ktoś ocenił mój plan treningowy i czekam na jakieś wskazówki w celu jego ulepszenia, oraz chcę zapytać o odżywki. Chciałbym zwiększyć swoją masę mięśniową, co za tym idzie zwiększyć siłę i swoje możliwości w swoim sporcie. Przy swojej diecie i programie treningowym czuję wzrost siły i masy ale nieduży. Poczytałem trochę o suplementach i rozmawiałem z kolegami na ten temat i wybrałem Zestaw Treca na początek Kreatyna+HMB+Dextrose. Mój cel to wzrost siły i masy. Czekam na opinie. Z góry dzięki za pomoc.


Zmieniony przez - Gueules w dniu 2008-05-16 00:07:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776866
Pierwsze co rzuca sie w oczy to brak nóg w planie

Zmieniłbym plan na FBW 3 razy w tyg i byłoby optymalnie

Co do odżywek tutaj bym sie wstrzymał dopóki Twoja dieta nie będzie dopracowana suplementy w postaci kreatyny są stratą pieniędzy skup sie na diecie w razie czego pytaj


pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Lub jeden raz w tygodniu zamiast FBW mozna by zastapic cwiczeniami w terenie z oponami, kamieniami, workami z piaskiem, linami itd.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia w wieku 14 lat?

Następny temat

Plan treningowy.Siła i masa

Wiecej