SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy dla 14- latki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
Cześć!
Mam 14 lat, jestem dziewczyną mam 170cm wzorstu i ważę 60kg.
Prosiłabym o ułożenie jakiegoś planu treningowego, nie posiadam żednych przyrządów.
Odżywiam się/ staram się odżywiac zdrowo.
Chciałabym stracić troche z brzucha i ud, ale też wyrobić sobie zarys mięśni.
Proszę o propozycje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 957
https://www.sfd.pl/SPIS_TREŚCI-t359765.html

https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html

Polecam zobaczyć te dwa linki i spróbować samemu coś ułożyć i wtedy ktoś Ci oceni plan i da wskazówki co zmienić a co zostawić. Bo raczej nikt za ciebie planu nie ułoży a po za tym trochę wiedzy o tym co i jak będziesz robić może Ci się przydać i nie będziesz wykonywać jakiegoś planu w ciemno bo taki dostałaś i już. Takie jest moje zdanie ale nie wiem co doradzą Ci znawcy w tym dziale, oni będą się lepiej znać więc zaczekaj jeszcze na to co oni doradzą ale te linki na pewno nie zaszkodzi sprawdzić. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30607 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270697
dość młoda jesteś
wiedz na samym starcie ze jeśli chcesz zrzucić wagę to jednak wypadało by ułożyć zbilansowań zdrową dietę.
Samo "Odżywiam się/ staram się odżywiac zdrowo", może nie wystarczyć bo przecież można jeść zdrowo a i tak przekraczać zapotrzebowanie dzienne.


przysiady z wyskokiem
step(wejście na podest/ stopień)
wznosy z opadu tułowia
inverted rows
pompki
wspięcia
plank

to taki zarys złożony z ćwiczeń które, jeśli będą wykonywane poprawnie, nie będą dla Ciebie niebezpieczne.
Jak to z zarysami bywa,możesz go sobie dostosowac do swoich obecnych możliwosci(coś dodać lub odjąć,dostosowac liczbę serii)
W dni wolne od treningu możesz np poskakać troche na skakance. Wiele dziewczyn to lubi,a to dobry sposób na domową formę aerobów lub nawet interwałów(choć na to bym się nie porywal na samym starcie)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowy trening

Następny temat

drążek sufitowy

WHEY premium