SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - pomocy.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
Witam. Chce zaczać swoja przygode z siłownia i typowym treningiem siłowym. Nie załozyłem tego tematu w dziale trening dla poczatkujacych poniewaz mam pewne doświadczenie z siłownia. Mianowicie trenowałem biegi w klubie (100m-400m) i praktycznie wieksza czesc zimy trenowalem własnie na silowni. Niestety trening układal mi trener a poza tym byl to trening dla lekkoatlety, dlatego nie mam pojecia jak ułozyc sobie trening na siłowni, wiec mam nadzieje ze ktos z was mi go ułoż lub spruboje dobra jakis z już ułozonych. Mam 16lat (niedlugo 17), 180cm wzrostu i waże 72kg. Z wyników silowych to na klatke wyciskalem an wiosne 80kg, a na przysiad teraz po dosc dlugiej przerwie w cwiczeniach 5x102kg. Chcialbym przybrac troche na wadze poniewaz teraz mam rzezbe ale brakuje mi masy. Dlatego wydaje mi sie ze potrzebuje treningu na mase. Najbardziej odpowiadalby mi trening 4 dniowy. Jestem tez troche ograniczony sprzetowo bo bede cwiczyl w domu, a posiada 2xhantle + gryf + obciazenie + ławeczka skosna ze stojakami.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
Stayr nie wazne ze ty kiedys tam wyciskales iles kilo...! Zacznij od act https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
Nom masz racje. Nie ma sensu w pospiechu i odrazu na chama bic rekordow bo mozna zdrowie stracic. Zrobie sobi to ACT a po nim...
No własnie czy po nim moge sobie juz robic jakis jeden z dostepnych na forum plan na mase??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Dobry wniosek wysnułeś

Nie ma sensu od razu rzucać się na głęboką wodę bo można jedynie długo opóźnić powrót do ciężarów.

Zrób około 6 tygodni ACT. Przypomnisz sobie technikę i wyczujesz ciężar. Potem tydzień przerwy i ruszasz splitem bądź FBW

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Ja byl po ACT ladowal FBW no ale to juz sam sobie wybierzesz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
Tak własnie myslalem zeby odpuscic 2 tyg ACT i zrobic tylko 6 ostatnich tygodni, bo tak ogólnie jestem cały czas w ruchu i jakies tam pompki A6Weidrea itp robie, a takze cwicze na wf. A później rusze z czyms ciezszym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z dużym Tyłkiem

Następny temat

Plan do oceny ;)

Wiecej