SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy , czy dobry? prosze o opinie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
Ciężary dobieraj tak żebyś miał zapas w ostatniej serii 1-2 powtórzeń, nie ma sensu doprowadzać do upadku mięśniowego.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1268
No dobra, mniej więcej wiem o co chodzi teraz tylko zacznie się dobieranie ciężaru pod dane ćwiczenie bo podejrzewam że od pierwszego razu to ciężko dobrać początek treningów jest metoda prób i błędów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11974 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
dokaldnie tak, muisz oszacowac ile jestes w stanie wykorzystac w danej serii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347356
Zacznij od pustej sztangi i dokladaj 5-10kg co serię. Zakończysz kiedy pójdzie ciezko.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1268
Nie no od pustej to może troszkę przesada bo mam już trochę siły robiłem ma magazynie gdzie dziennie przezucalo się towaru po 4-5 ton w workach po 25 i 50 kg więc chyba że sensu od pustej zaczynać jak sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
To trochę inny rodzaj pracy dla mięśnie. Zacznij od pustej sztango później na kolejnych treningach sam zweryfikujesz od jakiego ciężaru zacząć.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1268
dobra super to zrobię tak jak radzicie w końcu siedzicie w tym dłużej , nie będę się wymądrzał , teraz kolejne pytanie bo czytałem ze średnio na 1kg ciała powinno się zjeść 1,5-2 g białka i z moich obliczeń wynika ze powinienem zjeść 156g natomiast z tego co czytałem to organizm nie przyjmie więcej w jednym posiłku niż 30 g czy to prawda i z jakich źródeł najlepiej czerpać białko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
To przyjmowanie w jednym posiłku to już dawno obalony mit. Możesz zjeść więcej w jednym posiłku.
A źródła mięso ( drób, wołowina, wieprzowina), ryby, jajka, nabiał to część ale jedne z lepszych źródeł.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1268
Nabiał z lepszych źródeł? Co masz na myśli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
Wszystkie wymienione to lepsze źródła białka bo wiadomo, że jest jeszcze białko roślinne gorzej strawne ale też.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia z krzywym kręgosłupem.

Wiecej