SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Plany treningowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
Planowałem ułożyć własny plan treningowy, ale skoro nawet w temacie napisane jest, że początkujący powinien raczej wziąć gotowy, to też tak zrobiłem. Pod to co chcę osiągnąć i jak często jestem w stanie chodzić na siłownię, wybrałem ten: https://www.sfd.pl/SPLIT_klasyczny-t1135958.html , ale niektóre ćwiczenia w nim mi mocno nie pasują i stąd moje pytanie, czy mogę wymienić te ćwiczenia i jeśli tak, to na jakie (głownie te, z 3 dnia): szrugsy, odwrotne rozpiętki, uginanie hantli w oparciu o kolano z supinacją, Dodam jeszcze, że chętnie dodałbym tego dnia zginanie przedramion w wąskim chwycie, ze sztangą, stojąc..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
szrugsów nie zmieniesz na nic innego, ale kaptury już przy MC będą oracowały, mozesz je pominąć, odwrotne rozpietki, np unoszenie hantli w opadzie, face pull, na biceps to masz mnóstwo do wyboru.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
anubis84
szrugsów nie zmieniesz na nic innego, ale kaptury już przy MC będą oracowały, mozesz je pominąć, odwrotne rozpietki, np unoszenie hantli w opadzie, face pull, na biceps to masz mnóstwo do wyboru.


MC? Co to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
No i czy mógłbym wymienić wiosłowanie hantlą, na wiosłowanie sztangą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
MC martwy ciąg, jak wolisz sztangę można podmienić
zerknij też do artykułu https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
A co mogę wyrzucić, za zginanie przedramion ze sztangą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zginanie przedramion ze sztangą to jest na biceps na ten segment masz taki wachlarz ćwiczeń że glowa mała http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Szrugsy możesz sobie darować, zbędny dodatek.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Problem z nabieraniem masy. 15 lat

WHEY premium