SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4556
Hej, czy jest tu ktoś kto zajmuje się układaniem planów? Kogo możecie polecić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Masz mnóstwo gotowych planów dla kobiet w naszym dziale. Trzeba tylko poszukać w tematach podwieszonych na górze działu. Można wykupić sobie plan indywidualny na potreningu.pl. Możesz też coś zaproponować sama i my pomożemy ci ten plan dostosować do siebie. Dużo opcji. Wybór należy do Ciebie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Wystarczy dobrze poszukać - jest tu skarbnica wiedzy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4556
dzięki :) właśnie wczoraj się "zasiedziałam" i przeglądałam tutaj dzienniki treningowe i bardzo podoba mi się FBW od Nene87 (sorry jak nick prekręcilam) bo chyba potrzebuje chwilowej zmiany od podziału góra/dół
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening mojej Lady z wykluczeniem obciążania kolan

Wiecej