SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan teningowy 5 dniowy hardkorowy ....:P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
Plan treningowy 5 dniowy.

PONIEDZIALEK-KLATA.
1. klatka plaska 5 seri po 12 powtorzen 2 serie po 10 i 2 po 8
2. skos 4 serie po 12 powtorzen
3. rozpietki 4 serie po 12 powtorzen
4. wycskanie hantla zza glowy 3 serie po 12 powtorzen to ćwiczenie na klatke nie iwem jak nazwać :)


WTOREK-BICEPS TRICEPS
BICEPS
1.HANTLE-4 SERIE PO 30
2.SZTANGA-4 SERIE PO 12
3.UGINANIE HANTLA O KOLANO
TRICEPS
UGINANIE HANTLA Z NAD GŁOWY 4 SERIE PO 12 to na tric tez nie iwme jak nazwać poprostu pracuje triceps pewnie wiece jak sie fachowo nazywa :)
WYCISKANIE FRANCUZKIE 4 SERIE PO 12
POMPKI WĄSKO (4 SERIE)

SRODA-BARKI PLECY
PLECY
1.PODCIAGANIE SZTANGI DO KLATKI 4 SERIE PO 12
2.PODCIAGANIE HANTLA DO KLATKI 4 SERIE PO 12
3.MARTWY CIAG 4 SERIE PO 12
BARKI
1.WYCISKANIE SZTANGI ZZA GŁOWY 4 SERIE PO 12
2.UNOSZENIE SZTANGI DO BRODY 4 SERIE PO 12
3.SZRUGSY 4 SERIE PO 20


CZWARTEK-BICEPS TRICEPS
1.HANTLE-4 SERIE PO 30
2.SZTANGA-4 SERIE PO 12
3.UGINANIE HANTLA O KOLANO
TRICEPS
UGINANIE HANTLA Z NAD GŁOWY 4 SERIE PO 12
WYCISKANIE FRANCUZKIE 4 SERIE PO 12
POMPKI WĄSKO (4 SERIE)

PIATEK-NOGI KLATA
PRZYSIADY ZE SZTANGA 4 SERIE PO 12 NOGI LEKKO TYLKO PRZYSIADY
1. klatka plaska 5 seri po 12 powtorzen 2 serie po 10 i 2 po 8
2. skos 4 serie po 12 powtorzen
3. rozpietki 4 serie po 12 powtorzen
4. wycskanie hantla zza glowy 3 serie po 12 powtorzen

Wzrost:171 cm
Waga: 80 kg
Biceps: 37 cm
Wiek:15 lat

Mam wakacje wiec mam dużo czasu na siłownie.
Z góry dzięki za odpowiedzi :) Pozdro

MaximuS


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 80

Wzrost: 171

Cel treningowy: Siła,masa

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące? I musze zmienic trening.

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna,siatkówka,bieganie czasami już przestałem.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Domowa:sztanga,hantle,obciazenie,ławka

Dieta: Nie mam diety, ale nie jem śmieci typu słodyczy,fastfódów itp. Jem za to ryż,mięsa,rybe,chleb niestety musze jesc czasami jak nic nie ma :)

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Aminomax6800 w trakcie. Zostawiam bo jade z tym planem od poniedziałku :p Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
Nie wiesz jaką mam siłe, nie chodziło o przechwałki ,że jestem silny, właśnie na odwrót ze jak ktos moze mowic ze to malo jak dla mnie to juz prawie max. O to mi chodziło, dajmy na to ćwiczysz na plaskiej ciezarem 80 kg, ja mam wiekszy staz wieksza sile i Ci mowie ze takimi ciezarami nie poczujesz treningu. Wiec pisze kazdy ma inna siłe. Qumple przyszli na siłownie zobaczyc z mojej klasy 30 kg 5 razy podniesli .... Każdy jest inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1457
jesteś dopiero początkujący więc trening 5 dniowy w twoim przypadku to porażka zrób sobie 3 dniowy i zobaczysz efekty . każda grupa mięśni trenowana raz w tygodniu a u ciebie dwa np.klata i biceps to za dużo i zajeżdzisz mięśnie a w treningu na mase potrzeba dużo regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
Miałem już taki nawet zakwasów nie miałem, prosze o odpowiedz czy to dobry plan treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pierwsza sprawa podaj cieżary w podstawowych cwiczeniach??
Ten plan to osobiście zaliczam to miana BOHOMAZÓW, wiec nie nadaje sie do cwiczenia , brak ci podstawowe wiedzy , tym bardziej jesli nie masz wiedzy żeby ułozyc sobie sam plan to go nie układaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
Na klatke 40 kg 5 serii po 12 pużniej 2 sere 10 pow po 42 kg i 2 po 8 45 kg
skos 35 kg
MC-tylko 40
przysiad zobacze też koło 40 kg
na biceps hantlami 9.5 kg
sztanga około 15 kg
Podstawowa wiedza hmmm, dlaczego tak sądzisz ? ,że jej nie posiadam pytam tylko WAS o plan treningowy, nie układałem go sam tylko z moim qumplem ćwiczy już kilka lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Rozumiem że robiłeś FBW wcześniej? Jeśli tak i chcesz koniecznie splita to tak jak piszą wyżej tylko 3 dniowy. Rozkład partii:
poniedziałeK : klata + tric
środa: plecy + bic
piątek: nogi + bary

Na duże partie z 9-10 serii na małe z 6-7 serii.


Zmieniony przez - Lapson1 w dniu 2011-06-25 11:07:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Bez urazy jeśli byscie mieli choc podstawowa wiedze to nie powstałby taki knot, posłuchaj trening to kilka godzin tygodniowo, reszta to życie i w tej drugiej czesci lezy sukces,
Dajesz miesnia bodziec na treningu, one musza pozniej pozadnie zjesc i isc spac i wtedy kiedy sobie spia rosna, (tak łopatologicznie) nic nie daje jedynie moze zaszkodzic powaznie cwiczenie z wiekrza intensywnoscia (przepalisz miesnie) a druga sprawa jak ty mozesz czuc trening jesli ty podnosisz takie ciezary,

stanij w miejscu i zbuduj solidny fundament pod dlasze treningi.
musisz postawic na ciezkie cwiczenia wielostawowe, gdzie całe ciało angażujesz do pracy.

ogarniasz co pisze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
Piszesz jak bym był głupi, ja mam 15 lat w tym roku co ty chcesz ? ciekawe ile ty brales w moim wieku jak zaczynałeś :p pozdro wiem ,że miesnie rosna kiedy spia i ze trzeba regeneracjii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Widze że dalsza rozmowa niema sensu Pozdrawiam i zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
Naprawde nie wiem o co Ci chodzi z tymi ciężarami najpierw mówisz o regeneracjii okej a teraz ,że za mały ciężar każdy chyba jest inny nie wiesz jaką mam siłe itp, to jak możesz mówić ,że to mały ciężar zapewnie dla wielu on jest mały dla mnie jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
Masz 25 lat a piszesz głópty naprawde. Pytam o trening jestem początkujący, mam prawo zrobić błąd ale uciekać od dyskusji dalszej ? Ja sie nie kłóce wręcz przeciwnie. :p


Spokojnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4xdniowy split

Następny temat

Zrób formę z sfd.pl vol. 2 !

WHEY premium