SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na początek FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1319
Cześć, chciałbym aby zobaczył to ktoś bardziej doświadczony i doradził zmiany, które warto wdrożyć. Obecnie wygląda to tak:
Dom
Pompki z przytrzymaniem na dole 3s
Rozpiętki z hantlami na piłce 4s  
Martwy ciąg stojąc prosto z hantlami 4s
Wyciskanie w chwycie młotkowym 4s
Plank 3s
Przenoszenie hantla za głowe a piłce 4s
Przysiad bułgarski 4s
Wyciskanie hantli sprzed klatki na piłce 4s
Prostowanie ramion z hantlami 4s
Wyciskanie klasyczne na biceps 3s + 1s "21"
Plan: Przybrać trochę kg i poprawić sylwetkę "chuderlaka"
Lat 20, 184cm wzrostu, 72kg. Trening 3x w tygodniu, sprzęt do dyspozycji to jedynie hantle + piłka gimnastyczna.
To traktuje jako wstęp i po pewnym czasie chce przenieść się na siłownię, aktualnie brak czasu na dojazdy i tym samym funduszy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Ja bym zupełnie inaczej poukładał ćwiczenia w tym planie treningowym. A daj jakieś informacje o sobie. Najlepiej ankietę z podwieszonych.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1319
WIEK: 20
WAGA: 71/72kg
WZROST: 184cm
WYMIARY: mogę wrzucić wieczorem, aktualnie jestem poza domem
STAZ NA SILOWNI: 1,5 miesiąca ćwiczeń w domu
DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: brak
KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: w grę wchodzi tylko jakieś WPC, nie za drogie
POZIOM BF% ok. 15%
TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ektomorfik, koścista budowa, wąskie ramiona
Czy masz dietę? Nic specjalnego, ograniczyłem słodycze, staram się jeść więcej i zdrowo, duża ilość białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1319
Zjadłem kilka pkt, już dodaje
Cel treningowy : przybranie masy i polepszenie sylwetki

Uprawiane inne sporty : 8/9 lat piłki nożnej

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : hantle, piłka gimnastyczna

Przeciwskazania medyczne : brak

Ostatnio przerabiany plan: w.w z drobnymi zmianami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Jak dieta będzie dobra to poukładaj ćwiczenia od najcięższych do najlżejszych i wrzuć tutaj to go dopracujemy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1319
Lepiej przeplatac ćwiczenia np. jedno na biceps, później klatka, nogi czy partie po kolei?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
JakoTaki
Lepiej przeplatac ćwiczenia np. jedno na biceps, później klatka, nogi czy partie po kolei?


Zrób sobie systemem seryjnym czyli najpierw wszystkie serie jednego ćwiczenia, a później przechodzisz do kolejnego.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1319
Tak robię, bardziej chodziło mi o to czy od razu robić wszystko na nogi czy zrobić 3s przysiadów, później jakieś 2 ćwiczenia i kolejne 3s czegoś na nogi. Czy nogi robić po sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
JakoTaki
Tak robię, bardziej chodziło mi o to czy od razu robić wszystko na nogi czy zrobić 3s przysiadów, później jakieś 2 ćwiczenia i kolejne 3s czegoś na nogi. Czy nogi robić po sobie


Tak rób czyli każda partia w całości. Czyli wszystkie ćwiczenia na nogi, potem wszystkie na klatkę itd będzie najlepiej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia redukcyjne jak i Cwiczenia na mase

Następny temat

Trening z prirytetem na łapy do oceny 4-5 razy w tygodniu

WHEY premium