SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan (klata,przedramie,gdzie?)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Wszystkich

Ćwicze 4 X w tygodniu:
Pn: klata,triceps
wt: barki,przedramie
Śr: worek tren.+ skakanka
Cz: plecy
Pt: biceps
So: worek + skakanka

Czy dobrze w tym planie ułożyłem klatę i przedramie, bo coś mi te dwie partie mało rosną?
Na przedramie robie z regóły 3 ćwiczenia po 3 serie do bólu a na klatę:
1.rozpiętki 3X 15/8/6
2.ławka prosta 3X 10/8/6
3.ławka skos w dół 3X 10/8/6
4.ławka skos 30st. w góre, hantle 3X 10/8/6
5.linki 3X 15/12/10
Między seriami robię ok.60 sek przerwy a między ćwiczeniami ok. 2 min.

I jeszcze jedno: w jaki dzień wrzucić pompki???(myślałem o czwartku)

Dzięki za wszystkie sugestie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Witaj. Do Twojego planu nie mam żadnych uwag, bo i tak go zmienisz za 2-3 miesiące. Jeśli chodzi o klatkę to wydaje mi się że masz zdecydowanie za dużo ćwiczeń. Robisz rozpiętki, ławkę płaską, dwa skosy i linki. Proponuje Ci zrezygnować z 2 ćwiczeń. Zostaw sobię ławkę płaską, jeden skos w zależności od rozwięnięcia klatki i na koniec rozpiętki dla prawidłowego rozciągnięcia mieśni piersiowych.
Ćwiczenia na przedramię wydają się być w odpowiedniej proporci, ale nie zapominaj, że przedramię pompujesz też przy treningu bicepsa !

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
PitBT - czy to ma byc trening na mase?
I dlaczego w Waszych planach nie ma treningu nog?




Bokser

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
------Super dzięki za modyfikacje!!!------

Przedramie zrobie sposobem LuckyLuka - górna cz. przedramienia po bicepsie a reszta po barkach.
Tylko z klatą mam mały problem.Jak nie zrobie wstępnego zmęczenia to po treningu wogóle nie czuje nawet najdrobniejszego zmęczenia w mięśniach piersiowych!(triceps np. aż mnie boli). Spróbuje tak:
- wyrzuce jeden skos
- na początku zrobię linki małym obciążeniem za to np.30 i 20 powt. lub tylko jedną serię 30 powt.
- każde następne ćwiczenie po 4 serie
- na końcu rozpiętki
Co o tym myślicie?

Bokser-> nogi uważam, że mam mocne. Pozatym 2 razy w tygodniu ładuje w worek i wtedy poprawiam siłę nóg i robię przysiady. Co byś propnował na masę?

Wszystkim jeszcze raz dziękuje za porady!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
Kiedys boksowalem. Trening silowy stosowalem jako uzupelnienie. Nie trenowalem nog.
Sama skakanka i trening na worku nie poprawi znaczaco sily nog, jedynie ich wytrzymalosc. O masie nie wspominajac. Dlatego polecam Ci trenowac nogi w silowni.

Jesli zalezy Ci natomiast na masie miesni to powinienes zmodyfikowac trening. W tym takze moze byc przyczyna niezadowalajacych przyrostow. Skoro przy treningu klatki bardziej czujesz triceps niz miesnie klatki to moze to byc oznaka slabego tricepsu.
Proponuje zmniejszyc treningi do 3, 4 w tygodniu uwzgledniajac czas na regeneracje oraz trening dolnej partii ciala, a takze zrezygnowanie ze skakanki. Trening na worku moze byc uzupelnieniem, ale uwierz ze u mnie worek wisi w piwnicy i naprawde rzadko z niego korzystam. Dodanie pompek jest nieporozumieniem, jak rowniez trening samego bicepsu na jednej sesji treningowej.



Bokser

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
jak napiszał LuckyLucke. Robiąc barki na następny dzień nie dajesz czasu na regenerację klaty. Zrezygnuj z jednego skosu, a jeśli chceszzrobić dolną część klaty to zastosuj przenoszenie sztangielki

Pozdrowienia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakwas a rozwój bicepsa????help

Następny temat

KLATKA TRENING POMOC

Wiecej