SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan fbw do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Nie dochodź do upadku bo nie ma potrzeby. Serie upadkowe mocno obciążają układ nerwowy. Jak dla mnie więcej strat niż zysków/
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie powinno miec to wplywu na to, jak sie czujesz
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
Jeszcze dodam ze rece mi drżą delikatnie ale drżą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to akurat moze byc normalne po treningu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Z czasem się unormuje. Mięsnie muszą się wzmocnić.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Hudino
Jeszcze dodam ze rece mi drżą delikatnie ale drżą


Na początku to normalne zjawisko mięśnie nie stabilizują ciężaru w danym ruchu jak należy. Z czasem się unormuje jak będziesz dbał o miskę i regenerację.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
Ostatnio zrobiłem sobie 7 dni przerwy po nich zrobiłem ciezki trening (na tym treningu pomimo bardzo dobrego samopoczuciaw dniu cwiczylo mi sie bardzo ciezko ale zrobilem caly trening) następnego dnia (czyli dziś) czulem sie fatalnie zle samopoczucie, brak energi lekki bol glowy. wszystko ustąpiło po wzięciu ibupromu 400mg. Czy to oznacza ze za krótko odpoczywalem? Jestem przetrenowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to oznacza ze zbyt mocno ruszyles po odpoczynku
musisz dostosowac mozliwosci wysilkowe pod swoje mozliwosci adaptacyjne i regeneracyjne
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
Tak zrobię dzieki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Hudino
Ostatnio zrobiłem sobie 7 dni przerwy po nich zrobiłem ciezki trening (na tym treningu pomimo bardzo dobrego samopoczuciaw dniu cwiczylo mi sie bardzo ciezko ale zrobilem caly trening) następnego dnia (czyli dziś) czulem sie fatalnie zle samopoczucie, brak energi lekki bol glowy. wszystko ustąpiło po wzięciu ibupromu 400mg. Czy to oznacza ze za krótko odpoczywalem? Jestem przetrenowany?


Do przetrenowania daleka droga jeśli po wysiłku boli Cię głowa to może być to oznaka złego oddychania podczas treningu. Jesteś pewny, że oddychasz prawidłowo?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lopatki

Następny temat

Jak długo będę się odchudzać?

WHEY premium