SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan fbw do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
Moze i trudne do uzyskania ale skoro progres silowy regularnie idzie (co trening 2.5 kg na wiekszosci cwiczen)to chyba wlasnie mi sie udało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
Zawsze po treningu aa przynajmniej bardzo czesto tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
A i jeszcze czy ten trening nadaje sie zeby go robic 2 razy w tygodniu bo szczerze to mam slaba regeneracje i 3 razy w tygodni teraz testowalem i nie daje rady sie zregenerowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777640
Hudino
Moze i trudne do uzyskania ale skoro progres silowy regularnie idzie (co trening 2.5 kg na wiekszosci cwiczen)to chyba wlasnie mi sie udało


Pamiętaj, że siła mięśniowa to nie tylko sprawa zwiększonej masy mięśniowej ale przede wszystkim sprawności układu nerwowego zwłaszcza u początkujących ale mierz się regularnie i jak faktycznie się udaje to tylko się cieszyć.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777640
Hudino
A i jeszcze czy ten trening nadaje sie zeby go robic 2 razy w tygodniu bo szczerze to mam slaba regeneracje i 3 razy w tygodni teraz testowalem i nie daje rady sie zregenerowac ?


To musisz zadbać o regenerację bo taki trening 3 razy w tygodniu to bez problemu powinieneś ogarnąć, ale oczywiście możesz zrobić 2 treningi w tygodniu.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
kontroluj ciśnienie krwi, byc moze tutaj jest problem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
O regeneracje w miare dbam spie te 8 godzin jak cwiczylem 3 razy w tygodniu to niemialem progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
Dobrze bede mierzyl cisnienie i zobaczę czy tu jest przyczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777640
Ale jeśli dieta jest i 8 godzin snu to przy takim treningu nie powinieneś mieć zupełnie problemu z regeneracją. Chyba, że jeszcze niski poziom wytrenowania ale to szybko można poprawić.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 203
A ma cos na rzeczy ze w każdym cwiczeniu ostatnią serie robie do upadku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lopatki

Następny temat

Jak długo będę się odchudzać?

WHEY premium