SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan fbw

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Yoyoxx
Nie mam drążka dobry plan jak zastosuje zmianę na plecy serie i powtórzenia dobrze dobrane wcześniej ćwiczyłem planem głównie 4x10-12


To w takim wypadku trenuj tym planem skoro nie da się dołożyć drążka, choć warto by było o nim pomyśleć prędzej czy później się przyda.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 233
Możesz polecić drążek wolno stojący nie mogę dziurawic scian a futrunowy odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Yoyoxx
Możesz polecić drążek wolno stojący nie mogę dziurawic scian a futrunowy odpada


Niestety ostatnio szukałem i nie znalazłem tzn są ale za niskie trochę bo nie udało się swobodnie zawisnąć bez dotykania ziemi
4

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Rion, nawet jak ugniesz nogi ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
ronie220
Rion, nawet jak ugniesz nogi ?


Z ugiętymi nogami bez problemu ale od dłuższego czasu już się nie podciągam w takiej pozycji. Trzymam pozycję techniczną taką:



Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
niestety ugiete nogi moga z kolei przekladac napiecia na odcinek ledziowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Dlatego zmieniłem już dawno technikę drążka co prawda trzeba było się niejako nauczyć od nowa ale to dobra zmiana

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ja sam zracji wzrostu glownie musze podciagac sie z nogami ugietymi, czuje, ze nie do konca to jest to co powinienem robic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
U mnie na siłce w końcu powiesili drążek drugi dość wysoko dlatego mam ten komfort. Choć niektórzy mają problem do niego doskoczyć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Tomqu, gdzie my znajdziemy drązek gdzie można się podciągać z prostymi nogami ?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek stacjonarny - Jaki? Za ile? Skąd?

Wiecej