SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny FBW,PUSH,PULL,FBW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a kto miałby te ćwiczenia na dół skorygować i na jakiej podstawie? to jest na tyle poważne forum, że nikt przy takim schorzeniu, nie znając dokładnie dolegliwości kolesia i samego kolesia, nawet się nie podejmie oceny treningu dołu. nie znasz gościa, nie widziałeś go, baaa - nic o nim nie wiesz - bo nie wypełnił nawet (obowiazkowej) ankiety, nawet stażu nie znasz, nie znasz charakterystyki jego schorzenia, ani tego co mu wolno robić a co nie. bo pojecie lekkich ciężarów jest mgliste i niejednoznaczne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1502
Mamy na forum fizjoterapeutow,czy cos przeoczylem? Ma martwice kolana i prosi o lekkie cwiczenia na dół. Nie mi to oceniac,ale znajdą się eksperci,ktorzy maja do czynienia z podobnymi schorzeniami i udzielą chłopakowi rad..bo jak nie tu to gdzie? Chyba,żę ktos da namiary na dobrego fizjo..,ale mysli,ze gość przyszedłwlasnie tu po porade. Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, przeoczyłeś. bo dla jednego lekkie ćwiczenie to będzie przysiad z 20 kg, dla innego z 60 kg. nie wiesz czy koleś może ćwiczyć stojąc np. nie wiesz jakie ruchy może wykonywać by sobie nie zaszkodzić. w takich schorzeniach każdy przypadek jest indywidualny i skomplikowany i nie zawsze da się przez neta poradzić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1502
Po to jest to forum,żeby to ocenić i pomóc i nie mi i nie tobie to oceniać. Jeśli bedzie chcial to wkleji wszystkie swoje info dla potrzeb na życzenie odpowiednich ekspertów. Zbędna dyskusja. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to po co się bawisz w wujka dobra rada? posty nabijasz czy jak? też uważam że dyskusja zbędna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1502
Bawie sie bo posiadam wiedze teoretyczna/praktyczna z zakresu zywienia,suplementacji i treningu,wiec odpowiadam na pytania,reszte zostawiam ekspertom chociazby w zakresie fizjo. Twoje komentarze zbedne,a na postach mi nie zalezy. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to fajnie. ja bym chyba takiemu "specjaliście" jednak podziękowała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1502
Kobieta..no tak wszystko wyjasnia :) Nie będe dalej spamował,nie ma sensu,chlopak bedzie chcial to wszystko opisze i zapyta. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Jałowa martwica kolan (czyli taka która sama przechodzi) lekarz powiedział , że stan jest dobry i mogę robić ćwiczenia na nogi tylko takie które nie obciążają kolan , ale ja nwm jakie tego nie robią bo nigdy nóg nie miałem w planie i ich nie robiłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wynik rezonans zobacz

WHEY premium