SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do Oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Witam taki plan treningowy będzie git na masie, żeby zwiększyć siłę mięśniową i ogólną poprawę sylwetki. I takie pytanie dodatkowe lepiej szybciej jeść więcej i szybciej przybierać na wadzę czy też możę wolniej żeby nie zalać się za bardzo. Przykładowo moje ogólne zapotrzebowanie to 2600 i na redukcji miałem ok 2100 kalorij. Jak sobie dam pułap 3100 kalori to nie będzie za bardzo szkodliwe dla organizmu? Dodam że to jest moja pierwsza masa w życiu. Staż na siłowni 5 msc nie całe. Z góry dzięki

Dzień 1 PUSH

Goblet squat – przysiad z kettlem 10/8/8/8
Zakroki z hantlami 10/10/8
Wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej 10/10/8/8
Wyciskanie hantli nad głowę siedząc 10/10/8/8
Prostowanie przedramion w pionie ze sztangielką trzymaną oburącz 12/10/8/8
Świeca z prostowaniem nóg leżąc 3 serie, 10-12

Dzień 2 PULL

W raise – wznosy ramion z przyciąganiem w leżeniu na brzuchu 12/10/10/10
Wiosłowanie hantlami w opadzie tułowia - 10/8/8/8
Spięcia na plecy 12/12/12
T raise na ławeczce z wytrzymaniem 1 sek. w pozycji spięcia - 12/12/12
Zginanie przedramion z hantlami w chwycie młotkowym 12/12/10/10
Wspięcia na palcach stojąc z hantlami 15/12/10/10
Spięcia brzucha leżąc na macie ze złączonymi stopami. Żabie brzuszki 3 serie 10-15

Dzień 3 FBW

Przysiad bułgarski z hantlami – wersja dla mięśnia czworogłowego uda 8/8/8/8
Wznosy ramion w bok w opadzie tułowia siedząc z wytrzymaniem 1 sek w pozycji spięcia - 12/12/12
Szerokie pompki 4 serie każda do niepowodzenia
Wiosłowanie w podporze – 6/6/6/6 - na stronę
Zginanie przedramion na zewnątrz siedząc na ławce 75 stopni 12/12/12
Prostowanie ramion z hantlami za siebie w opadzie tułowia 12/12/12
Izometryczny skurcz mięśni brzucha w podporze przodem 4 serie po max sek


Zmieniony przez - ERKU w dniu 2018-05-13 11:12:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Sam układałeś ten plan ?


Generalnie ok ale zbyt dużo kombinowania i zbędnych na tym etapie ćwiczeń. Jeśli chodzi o dietę to oczywiście lepiej budować w miarę suchą masę aniżeli zalewać się tłuszczem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Kolega z pracy pomagał że stażem 10 letnim na siłowni. Ja mu dałem wskazówki przy czym dobrze się czuje on resztę dobral. I od razu mi się nie spodobało. Mi teoretycznie wystarczy jeden trening na dolne partie i górne partie. MSC temu miałem taki trening i było spoko. A co do diety to 1,2 kg na 3 tygodnie masy to dobry wynik? Robienie masy jest dłuższe niż redukcja mam tego świadomość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Ciężko ocenic progres po liczbach. Jesli jest to sucha masa to wynik bardzo dobry. Ale równie dobrze moze to byc tkanka tłuszczowa i/lub woda. Trudno to zweryfikowac.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-05-13 22:28:09

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
No możliwe, ale czuje po sobie że lekko rosne i jest progres zobaczę efekt po kolejnej redukcji. A takie pytanie jeszcze 7 Nutritiom Whey Protein 80 będzie git bialkiem?? Jeszcze mam Olimp ale na jej temat znalazłem opinię. A na ta neutrino nie mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Bierz białko z allnutrition. O wiele taniej wychodzi i lepszy smak.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domowy - plan.

Następny temat

Stanie na rękach

WHEY premium