SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan diety i treningow

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez OXYTONE z działu Administracja i Moderatorzy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
Witam serdecznie , chcialabym sie zapytac ile trzeba czekac na otrzymanie zamowionego planu?? zlozylam zamowienie 1,5 tyg temu a tydzien temu w poniedzialek z mojego konta przeslane zostaly pieniadze za wybrany 3 miesieczny abonament, mieszkam za granice, wyslalam odpowiednia a nawet wieksza kwote pieniazkow i tak jak nalezalo wpisalam w tytule swoj login i czekam juz dlugo:/czy moge uzyskac jakies informacje na ten temat?pozdrawiam i czekam na odpowiedz:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
Pisalam maila ale zero jakiekolwiek odpowiedzi:/nierozumiem co jest grane, wybralam opcje abonament 3 miesiace, wplacilam pieniadze , juz dawno poszly z mojego konta a moich planow ani widu ani slychu:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
ZE swojej strony mogę jedynie jeszcze podesłać ten temat do osób z administracji serwisu PT , co wlasnie zrobię w tej chwili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
Dziekuje serdecznie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,
powodem Twoich problemów jest to , ze wysylasz kwotę inną niż wskazana przez PayU.

Wyslij do nich prosze szybciutko email na adres [email protected] i podaj tam numer Twojej transakcji oraz potwierdzenie przelewu . Poproś o ręczne zaakceptowanie transakcji


Zmieniony przez - walendzi w dniu 2016-05-31 20:33:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
Hej, a skad mam wsiąść numer transakcji, pokazuje mi ze jest ona niedokonczona, myslalam ze wciaz czekaja na przelew czy cos:/mam wyslac na tego maila zdjecie potwierdzenia przelewu ktorego dokonalam? Co jeszcze mam zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Numer transakcji powinnaś mieć od PayU, jest to numer wpisywany w tytule przelewu po którym PayU identyfikuje daną płatność.
W Twoim przypadku masz 3 transakcje. Jedna o numerze 706729123 z 20 maja, która juz zostala anulowana 30 maja ze wzgledu na brak srodkow w PayU oraz dwie transakcje z 24 maja o numerach 708444163 i 711133967, które wciąż są oczekujące na środki pieniężne.

Nie wiem za którą z nich zapłaciłaś, ale powinnas to wszystko wyjaśnić z PayU ponieważ to oni są operatorem płatności.
Wyślij do nich potwierdzenie przelewu


Zmieniony przez - walendzi w dniu 2016-06-01 14:42:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50
sprawdzilam na przelewie i moj nr to byl ten co juz anulowany:( to co teraz z moimi pieniedzmi?wroca na konto?kurcze gdybym wiedziala ze musze pisac mejla zeby recznie zaakceptowali transakcje i ze problem jest ze kwota podana w euro to bym od razu po zrobieniu przelewu napisala do nich wiadomosc:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak kontaktu z pracownikami strony, zero odpowiedzi na wiadomości

Następny temat

zamówienie 811101

WHEY premium