SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan 7-dniowy do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 146
Witam wszystkich użytkowników forum SFD.To moj pierwszy post na forum. Mój staż to jakes 1,5 roku z przerwa 2 tygodnie w zeszłe wakacje. Od jakichś 2/3 miesiecy jadę z planem na siłe i mase miesniowa. Mam 18 lat 172 cm wzrostu, biceps prze tre. 38,5 a po 39 max wycisk klata 132 kg. Waga wlasna 75kg. Ćwicze 7 dni w tyodniu i nie mam diety. Codziennie po tre pije jedno piwo dla rozluznienia.Codziennie do treningu piję jedna dawke l-karnityny w płynie. Ostatnimi czasy skonczylem 2 cykl z przerwa na kreatynie. Na klate przyszlo po niej niecałe 20 kg. Zanim zaczalem plan 7-niowy jechalem plan 3 dniowy tj. pon/sro/pt. Obecnie jade plan 7 dniowy zamieniajac plan 3-dniowy na 7 tj plan 3 dniowy jade 2 i 1/3 raza w tygodniu. PLan przedstawia sie tak :
PON
klata + barki 4 serie 12/10/8/6 na kazde cwiczenie 7cw
WTo
Bic+ tric 4 serie 16/14/12/10 na kazde cwiczeie łacznie 7 cw
SRO
Plecy+Motyl + Nogi( nogi zadko robie ) 4 serie 12/10/8/6 łaćznie 8 ćw

Nastepne dni tak jak poprzednie :)
Każdego dnia do treningu dochodzą brzuszki na ławce skośnej lub ćwiczenia p90x lub bieganie ok 20/30 minut(obecnie nie biegam bo za zimno).

Jeżeli ktos ma propozycję modyfikacji mojego planu to prosze pisać. Z góry dziękuję za odpowiedź. Wg mnie plan troche ponad normę. Codziennie jestem wyssany z mocy ale juz sie przyzwyczaiłem do takiego wysiłku.

Siła !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3514 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71998
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34118
prowokacja? czytam to i nie wierze ze mozna tak robic.. poczytaj troche.. podwieszonych tematow w odzywianiu i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
jak w wieku 18lat przy wadze 75kg dzwigasz 132kg - to chyba masz talent, i na browarach???? - btw. 75kg i 38,5-39 w bicepsie - to nie masz nog??? do tego 7 dni w tygodniu trening? kolego - chyba masz miostatyczną hipertrofie mięśniową....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 146
jakieś 3 lata temu trenowałem kolarstwo ale zmiecheciłem sie brakiem pierwszego miejsca po półroku treningu i niepotrzebnie zaprzestalem....

Siła !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 146
Uwierzcie albo nie ale tak jest na prawdę... przez pare dni zapoznam się z forum i dodam zdjęcia i fimilk z podejściem do 132 do niedowiarków. Wiem że 2 cykle na kreatynie to nie dużo i te wyniki do tego ale jestem zdeterminowany a trening jest naprawde wyczerpujący.

Siła !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 146


filmik z podnoszenia 132 kg :)

Siła !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Nie wiem co mnie bardziej rozp***ala Twoje metody treningowe czy ten film:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 146
Zaproponuj coś co byś zmienił w moim planie bo sam wiem ze jest "troszkę" hardcorowy ale za to przynosi porządane efekty..

Siła !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
to jeśli przynosi efekty to po co chcesz zmieniać??
7dni w tygodniu to nawet zawodowcy na SAA nie ćwiczą...
raz ćwiczyłem 3x tyg kicboxing 3x siłownia
do tego super dieta, tony aminokwasow i padłem po dwóch miesiacach (organizm powiedział - cytuje - "k**wa dość")
jesli jestes taki dobry jak piszesz to idz do trenera jakiejkolwiek dyscypliny sportowej... moze masz adamatium pod skórą?
po pół roku trenowania kolarstwa zniecheciłeś się bo nie miałeś pierwszego miejsca?? stary - podziwiam cierpliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 146
Ćwicze sam dla siebie i zeby pokazać cwaniakom z okolicy że bez tony deki i wistrolu tez da rade jakos wyglądac. Generalnie kryje sie przed dziweczyna bo uwaza ze 3 razy na tydzien silki starczy :D ale nie mam co ze soba zrobic wiec cwicze i czuje sie nie dosc ze spokojniejszy to jeszcze rosne jak trzeba :) Jak przerobiliscieby ten plan na rzeźbe ?? Za jakiś miesiac planuje zacząc robić rzeźbe z tym ze w czwartki planuje zrobic przerwe.. takze 6 dniowy plan. Co polecacie ??

Siła !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na sile 5x5 do poprawy

Następny temat

Co z Czym Łaczyć

WHEY premium