SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Plan 4 dniowy na lekką reduckcje.

Wysłana -
Witam
Trenuje od ponad 3 lat. Jestem typowym mezomorfikiem.
Waga: 78kg
Aktualnie mam -+ 3800kcal i waga stoi na 78kg.

Od maja tamtego roku, robie czystą mase mieśniową i z 74 doszło powoli do 78. Nie jestem zalany, miałem diete w 99%. I chciałbym zmienić mój cały trening, bo aktualnie mam:
1. Plecy , nogi - cieżkie cięzary
2. Klata, barki, biceps, plecy - lekkie cięzary
3, off
4. Nogi - lekkie ciezary
5. Klata, barki, triceps, plecy - ciezkie ciezary.

Jaki polecacie konkretnie zmieniony plan 4 dniowy na taką suchą mase mieśniową. Zeby jakoś redukować, ale jednocześnie robić mase i sie zalewać się.
Chciałbym jakos pokombinować z partiami i tak ogólnie np tak.

1.Plecy/kaptury
2.Klatka/tric
3.off
4.Nogi(cale)
5.Barki/biceps

Proszę o odpowiedzi, bo od jutra planuje już coś zmieniać :)
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - kamilx94 w dniu 2018-01-19 22:05:01

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kapturów nie ma co trenować, nie wypisywałbym ich jako partia mięśniowa to są po prostu plecy. Jak już to jedno cwiczenie szrugsy wystarczą. Już lepiej duże partie zrobić osobno a małe barki biceps i treiceps na jednym treningu
Wysłana -
A macie jakiś sprawdzony plan żeby poprawić górną partie klatki piersiowej? Ogólnie chodzi mi o taki 4 dniowy plan, inny niż wszystkie , bo zauważyłem, że stoje w miejscu z progresem :)
Wysłana -
Ref.
Wysłana -
Kady push pull będzie dobry http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

2 x partia tydzien

LUb jak tylko o klatkę chodzi to ją dwa razy tydzien zrobić np push góra 2 x raz pull góra i nogi
Wysłana -
Rób każdą partię dwa razy w tygodniu. Przykładowe plany masz w linku, który wkleił Anubis.
W przypadku priorytetu na górę klatki, jednego dnia zaczynaj od skosu z hantlami, później poziomo rozpiętki. Kolejnego dnia skos z pauzą przy użyciu sztangi i dalej hantle poziomo.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź