SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan 12 dniowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka chciałbym abyście ocenili i poprawili plan który sobie napisałem . Zaczynam przygode z crossfit i cwicze w domu wiec nie mam za duzo sprzętu a ze piździ na dworze to narazie nie biegam:D

Tak to ćwiczyłem kilka lat na siłowni ale potem była przerwa i sie ulałem a crossfit mnie teraz zainspirował wiec no:D A i waże 108kg w tym momencie przy 180cm:)

Dzień 1: Skakanka przez 20min minimum 800 skoków.

Dzien 2 : Thruster 21/15/9 Pompki 10x4 Mc 10x4 Obwód jak najszybciej

Dzien 3: Burpee 5 MCsumo z highpull 10p 15 przysiadów 30 skoków 5 obwodów na czas

dzien 4: rest

Dzien 5: Przysiady i pompki na czas 5/10/15/10/5 i po tym Wykroki i brzuszki tak samo na czas

Dzien 6:Skakanka 30 Power Clean 10 Push Jerk 10 Przysiady ze sztanga 10 5 obwodów na czas

Dzien 7; Skakanka 50 pompki 10 MC 10 6 obwodów na czas

Dzien:8 rest

dzien 9: Thruster 5/10/15 i MC 5/10/15

Dzien 10: Skakanka 50 pompki brzuszki i przysiady po 10 5 obwodów na czas

Dzien 11: Skakanka 30 Burpee 6 Clean And jerk 6 Wiosło sztanga 10p 5 obwodów

Dzien 12 rest

Prosze o ocene i co byście zmienili:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Uzupełnij prosze ankietę na swój temat, staż treningowy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Najlepiej wklej wszystkie info do tematu. Jest tu kilku specjalistów, np. Fighter, więc jeśli oczekujesz rzeczowej pomocy to potrzeba informacji o Tobie.

Pozdrawiam
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek: 20( za pół roku:D)
Waga; 108kg
Wzrost 180cm
Staż; okolo 6 lat z przerwami głównie na siłowni
Dieta; nie ma po prostu odżywiam sie zdrowo od tygodnia jak narazie i dobrze mi idzie
Sprzet: Sztanga troche obciążenia uchwyty do pompek skakanka. Za jakis czas zainwestuje w drążek
Wyc na ławce: 95kg
MC;135
Wyc na bary chyba cos kolo 60kg dawno nie robiłem
Przysiad 100kg
Zależy mi na intensywności i pozbyciu sie nadwagi.
Jestem zdrowy ogolnie;D
Ostatnio przerabiałem kilka treningów crossfit taka mieszanka.
Mam nadzieje ze to wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
StreetBitch

Wiek: 20( za pół roku:D)
Waga; 108kg
Wzrost 180cm
Staż; okolo 6 lat z przerwami głównie na siłowni
Dieta; nie ma po prostu odżywiam sie zdrowo od tygodnia jak narazie i dobrze mi idzie
Sprzet: Sztanga troche obciążenia uchwyty do pompek skakanka. Za jakis czas zainwestuje w drążek
Wyc na ławce: 95kg
MC;135
Wyc na bary chyba cos kolo 60kg dawno nie robiłem
Przysiad 100kg
Zależy mi na intensywności i pozbyciu sie nadwagi.
Jestem zdrowy ogolnie;D
Ostatnio przerabiałem kilka treningów crossfit taka mieszanka.
Mam nadzieje ze to wystarczy



Co to znaczy odżywiam się zdrowo? co masz przez to na myśli.

Jeżeli chodzi o plan, to jest on bardzo chaotyczny. Proponuję taki rozkład.
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Siła : Dół ciała bilateralnie (siad) + kondycja Siła : Góra ciała bilateralnie wertykalnie (wyciskanie + przyciągnie) + kondycja Wolne Siła : Dół ciała bilateralnie (ciąg) + kondycja Siła : Góra ciała bilateralnie horyzontalnie + kondycja Kondycja Wolne
Siła : Dół ciała unilateralnie (siad) + kondycja Siła : Góra ciała unilateralnie wertykalnie (wyciskanie + przyciągnie) + kondycja Wolne Siła : Dół ciała unilateralne (ciąg) + kondycja Siła : Góra ciała unilateralne horyzontalnie + kondycja Kondycja Wolne
Siła : Dół ciała izometrycznie (siad) + kondycja Siła : Góra ciała izometryczne wertykalnie (wyciskanie + przyciągnie) + kondycja Wolne Siła : Dół ciała izometrycznie (ciąg) + kondycja Siła : Góra ciała izometryczne horyzontalnie + kondycja Kondycja Wolne

Kondycja może być związana z siłą lub być kompletnie dowolna, ważne by podnieść mocno tętno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jem slodyczy praktycznie zero cukrow tylko woda duzo jajek chudego miesa zadnego gowna itp:)
A o co chodzi z tym wertykalnie itp xD I czy skakanka podejdzie pod kondycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I gdzie ja tu wcisne takie cw jak thruster czy power clean I registered typu cw no bo na nich mi najbardziej zalezy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I gdzie ja tu wcisne takie cw jak thruster czy power clean I tego typu cw no bo na nich mi najbardziej zalezy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
StreetBitch
Nie jem slodyczy praktycznie zero cukrow tylko woda duzo jajek chudego miesa zadnego gowna itp:)
A o co chodzi z tym wertykalnie itp xD I czy skakanka podejdzie pod kondycje?


Co znaczy g****? tłuste mięso?

Możesz wyciskać i przyciągać w róznych płaszczyznach, wertykalnie = pionowo np. wyciksanie nad głowe, podciąganie na drążku, horyzontalnie = poziomo np wyciskanie na ławce, wiosłowanie w opadzie tułowia.

Skakanka może być w treningu kondycyjnym.

StreetBitch
I gdzie ja tu wcisne takie cw jak thruster czy power clean I registered typu cw no bo na nich mi najbardziej zalezy:)


Kondycja może składać się z typowych treningów CrossFitowych, w nich możesz korzystać z ćwiczeń takich jak thruster czy power clean, oraz innych. Jeżeli brakuje Ci pomysłów, to jest wiele stron, na których możesz znaleźć treningi kondycyjne w stylu CrossFit. Główną z nich jest CrossFit.com

P.S.
Wstawianie emotikony "xD" stanowi brak szacunku, proszę unikaj tego, zwłaszcza gdy czegoś nie rozumiesz lub wydaje Ci się niezrozumiałe.

Pozdrawiam


Zmieniony przez - FighterX w dniu 1/17/2018 2:31:07 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g**** czyli przetworzona zywnosc wypchana chemia itp. Dzieki za pomoc ale xd nie oznacza braku szacunku tylko miedzy innymi smiech lub smieszna sytuacje. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak tylko potrafisz, czyli jak hartowała się stal

Następny temat

Fighter, nagroda za aktywność !

WHEY premium