SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Żywieniowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
W odpowiedzi na zapytanie Krisa zamieszczam plan żywieniowy idealny w budowaniu masy i siły:

Godz.7: 150g płatków owsianych zalanych gorącym mlekiem 0% z małą ilością orzechów, rodzynek lub owoców, 6 białek z jajek.
Godz.10: 150g piersi kurczaka + 125g ryżu + warzywa
Godz.13: 250g wędliny z indyka + 200g pieczywa ciemnego
Godz.16: 150g piersi kurczaka + 125g kaszy + warzywa
Godz.19: 150g ryby (np.dorsz)+ 600g ziemniaków
Godz.22: filiżanka kukurydzy z puszki ok.150g + 100g pieczywa

Pozdrawiam,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że tymi kosztami nie powinniście się aż tak ekscytować, przecież kombinacji kreatyny, białko min 4kg. glutamina, troszkę carbo do kreatynki, hmb, amminokwaski, witaminki i minerały nie robi się przez cały rok. Aby przyrosty były zauważalne wystarczy 2 razy w ciągu roku. I tak najbardziej czaderski jest pierwszy raz - jak ze wszystkim ). B A R D Z O ważne aby to zrobić dobrze. Ja osobiście mam już dość gości narzekających, że nic im po tym nie poszło. Odpowiedz jest jedna - coś spier....li. Najczęstsze błędy i najważniejsze 1. na kreatynie trzeba pić i nie 2-3litry tylko z 8. bez tego warunku ani rusz. 2.kreatryny nie przynosi się na trening rozrobionej równie dobrze można ją wylać, pijcie ją zaraz po przygotowaniu lub popijajcie sypką najlepiej czymś co ma w składzie maltodekstrynę i tu przydaje się carbo -odrobinka. 3. nie spożywa się jej bezpośrednio przed lub po posiłku i z mlekiem, a to skolei na tłuszcz, który niestety jej nie pomaga ) 4. za mało białka, osobiście uważam, że jest to okres gdzie trzeba się pogodzić z bąkami i to jakimi ) normalnie nie polecam takich ilości białek ale to temat na inny kawałek. 5. Trening - z samej kreatyny nie urośniecie , na niej można i trzeba trenować mocniej, szybciej, intensywniej -po to ona jest i w tym okresie zapomina się o przetrenowaniu. Kurcze tyle jeszcze mogłbym na ten temat pisać ale i tak przesadziłem. N A J W A Ż N I E J S Z E - jeśli już wydajecie te pieniądze z takim bólem jak piszecie to się kurcze przyłóżcie. Dzięki i sorka trochę mnie poniosło

BUTCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Małe pytanie, dlaczego o 22 węglowodany ?

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5303
ww przed snem to raz,a dwa to gdzie bialko na noc?

a pozatym sporo tego.No ale przy twojej wadze prawie 100 kg to rozumiem
Bo przy moich niespelna 70 kg to by mi chyba w pasie z 10 centow po takim zarciu przybylo
Ale ogolnie rzecz biorac trzeba jesc wiecej niz gdy jedziemy na sucho

Dobrze zrozumialem?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3972
WItam
Dzieki Dąbek za odpowiedź sorki ze wczesniej nie podziękowałem.Dość ciekawa ta dieta bede miał małe problemy żeby się dostosować wszystko przez cholerną robote i brak czasu.

Pozdrawiam Kris

Pozdrawiam Kris

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Chciałbym móc tyle zjeść... prawie kilogram węglowodanów. Wyrzuć węglowodany z kolacji i będzie super dieta na masę. Powodzenia.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Kolacja :

puszka tuńczyka w sosie własnym + 100g pieczywa

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dąbek ja waże zupełnie śmiesznie, mimo że pożeram na prawde olbrzymie ilości. Czy skoro zaczynam trening, to powinienem przeżucić się na dietę (60% węglowodany,30% białko, 10% tłuszcz), która w sumie zmniejszy moją ilość jedzenia w ciągu dnia? Czy może dobrać inne proporcje żeby nabyć za jakiś czas chociaż pare kilo?Dla mnie to jest tragedia ważyć tyle przy moim wzroście i bardzo mi zależy żeby coś z tym zrobić.

Pozdrawiam wszystkich!

Borek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Witam Borek,

Rozumiem, że na rzeżbie ci na razie nie zależy! he he. Rozwiązaniem będzie frontalny atak na twój organizm, suplementów oczywiście. Powinieneś zaopatrzyć się w :
1. odżywkę białkową najlepiej MULTIPOWER 100%
2. odżywkę węglowodanową np. MASSIVE WHEY GAINER firmy ULTIMATE NUTRITION
3. kreatynę najlepiej MULTIPOWER w kapsułkach! to bardzo ważne
4. glutaminę, najlepiej SUPER GLUTAMAX firmy ULTIMATE NUTRITION w kapsułkach!
5. HMB może być OLIMPU jest tania a dobrze działa.
6. aminokwasy rozgałęzione BCAA np. firmy UNIVERSAL
7. minerały: magnez, wapń, fosfor, cynk
8. witaminy najlepiej SUPRADYN

Nie przerażaj się, nie jest znów tego tak dużo.
Zamieszczenie planu żywienia na łamach tego forum, łączącego wszystkie wyżej wymienione elementy w jedną logiczną całość zajęło by zbyt dużo miejsca, więc prześle ci ten plan na twojego e-maila. Ale najpierw przemyśl i zastanów się czy jesteś zdecydowany, no i przygotowany na inwestycje finansowe w swoje ciało.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Cie Dąbek.

Rzeżba rzeżbą, oczywiscie ze mi zależy, ale wydaje mi sie (jeśli jestem w błędzie, to będę wdzięczny za wyprowadzenie z niego) że aby były efekty wypadałoby żebym i przytył pare(-naście he he) kilo.


Borek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Cześć Borek,

Pewnie, że pare...dziesiąt kilo to by ci sie przydało i by najmniej nie w pasie!

Do tego zestawu, który napisałem powinieneś dokupić jeszcze PURE MUSCLE CARBS firmy ULTIMATE NUTRITION.(czyste węglowodany)

No i daj znać jeśli zdecydowałeś się na olbrzymie przyrosty i niestety duże wydatki.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
stary, skąd Ty masz taka wiedze???

Kuba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepisy!

Następny temat

chleb jako weglowodany zlozone rano ?

Wiecej