SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan ćwiczeń dla 15 latki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10
Witajcie: Nazywam się Wiktoria jest to mój pierwzy post.
Pragnę uzyskać pomoc i porady w sprawie wyrzeźbienia mięsni brzucha. Praktycznie na ćwiczeniach i zdrowym odżywianiu się nie znam dlatego proszę was znawców w tych tematach o pomoc.
Jestem szczupłą osobą, jednak posiadam zbędny tłuszcz na brzuchu.

Chciałabym, aby ktoś mógł mi ułozyć plan ćwiczeń.

Płeć:K
Wiek:15 lat
Wzrost:155 cm
Waga:46kg
Plan:pozbycie się zbędnego tłuszczu i wyrzeźbienie ładnego brzucha.
Warunki:trudne.. zależy mi na ćwiczeniach, które moge wykonywać w domu.
Nie odzywiam się według diet, jem bardziej kiedy i co chce.
Z góry dziękuję!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj. Jeśli chcesz uzyskać poradę, wypełnij ankietę działu: https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_ANKIETA_DZIAŁU-t473858.html i dołącz zdjęcia sylwetki. Jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej, nie da się zadziałać miejscowo ćwiczeniami. Trzeba do tego podejść bardziej ogólnie, czyli zacząć od diety i ćwiczeń całego ciała. Warto przeczytać: https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Jesteś zdecydowanie za młoda na jakiekolwiek redukcje, Twoje ciało się rozwija i dojrzewasz. Z wagi wnioskuję, że jesteś szczuplutka, nie powinnaś się odchudzać, a raczej jeść zdrowo i rozsądnie + aktywność fizyczna i to powinno wystarczyć, abyś cieszyła się fajną sylwetką. Liczenie kalorii w Twoim wypadku odpada.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Redukcji przy takiej wadze nie trzeba - raczej się można przyjrzeć temu co się je i ile się je. Ja obstawiam że jesz za mało i nie koniecznie wszystko wartościowe. Co do treningu - to w Twoim wieku można już zacząć treningi siłowe bez większego problemu, ale wystarczy też np. aktywność sportowa w ramach wf, czy zajęć w jakimś klubie sportowym. Ważne żeby robić to co się lubi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja motywacja-zdjecia

Następny temat

Ból brzucha i miesiączka

WHEY premium