SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Obejrzalem na yt filmik odnosnie trenowania w domu i mam pytanie w jakie dni mam to wykonywac? Np. Pon,sr,pt. Czy pon,wt,sr czw wolny i potem pt,sob,niedz? Tak wyglada plan 1dzien: 4x16 pompek z podwyzszeniem nog. 4x16 pompek diamentowych. 4x16 pompek lokcie do kolan. 2 dzien: 4x 16 przysiady zwykle. 4x 16 szerokie i 4x 16 wąskie. 3 dzien: 4x16 podciagania na drazku z nadchwytem 4x16 z podchwytem 4x16 podciaganie zgietych nog w zwisie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30607 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270697
rób na początek co drugi dzień, tj pon-śr-pt
połącz to w jakąś całosć i tę całosć powtarzaj co trening
masz jakiekolwiek obciążernie,bo niektóre ćwiczenia wykonywane bez niczego,jak przysiady zwykłe, będą nieefetywne

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam tylko 2 sztangi po 5 kg ale za obciazenie moge chuba wziac byle co ciezkiego np plecak z czyms?. A ten trening to moglby byc pon. Te wszystkie pompki + wszystkie przysiady, sr. Jeszcze raz pompki i przysiady i piatek podciagania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo pon pompki, wt przysiady, sr wolne, czw podciaganie, pt pompki sob przysiady niedz wolne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia w domu

Następny temat

Trening siłowy dla biegacza

WHEY premium