SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plamki na twarzy...po tradziku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14
Witam...mam pewien klopot---> plamki na twarzy po tradziku, powstaly one dlatego ze wyciskalem pryszcze..teraz sie ograniczam prawie nie wyciskam ale plamy strasznie wolno schdoza czy zna ktos jakis dobry preparat na to kupwoalem juz normaderm vichy 3x60zl pomaga ale chce cos lepszego, mam zamiar w lutym przejsc sie do kosmetyczki..z gory dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
acha...zoviraxu można używać tylko(niby)przez 8 dni...trzeba przerywac to smarowanie na kilka dni, bo to silny antybiotyk, ale za to mozna smarowac 4 razy dziennie.Super mocny syfek zniknie w 2 ni. Moje leczenie trwało ok.3 tygodni, oczywiscie z przerwami w smarowaniu, a naprawdę było masakrycznie.Jeszcze raz pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj sobie spokój z Normaderm! Moja panie dermatolog powiedziała że to nie wyleczy nic do końca. Najlepiej to kup sobie ACNE DERM(16zł) jest dostępny bez recepty. Nie sugeruj się niską ceną preparatu bo trzeba go nałożyć dużo na buźkę wię c opakowanie starcza na ok. 2tyg maxymalnie. Na początku efektów nie widać(bo to nie kosmaetyk a lek likwiduje objawy i przyczyny a nie tylko objawy jak kosmetyki typu Vichy) po ok. 4 tygodniach regularnego powtarzam regularnego stosowania będziesz miał super efekty naprawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14
Dzięki...ja zwsze mysalelm ze drogie kosmetyki to bardzo dobre kosmetyki...2tyg temu kupilem moj chyba ostatni normaderm z tego co widze i mozna powiedziec ze pomagda ale nie do konca co mi z tego ze 2-3dni ejst dobrze a potem mnie opsypie mam nadzieje ze to bedzie dobre jutro polece do apteki :) dzieki bardzo mam nadzieje ze pomzoze
Pozdrawiam :):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14


Poczytalem torche o tym kosmetyku i widze same pozytywne opinie..i dziala podobno na przebarwienia mam nadzieje ze mi sie uda bo strasznie sie steresuje tymi plamami:(..a do kosmetyczki nie pojde bo matka mi daje na nowy tel. i musial bym z tego zrezygnowac ;/..chociaz mysle ze kosmetyczna to nie najlepsze rozwiazanie..zwyciska za 70zl potem sa strupy na twarzy i tza sie samrowac masciami ktore przypisze i daje podobno antybiotyk...ale nic wpierw przez okrs ferii wyprobuje ACNE DERM D:D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ACNE DERM jest naprawdę dobry. Ja też mam kłop[ot z trądzikiem. Zapodaj jeszcze differin jak chcesz na stałęsię pozbyć trądziku. POWODZENIA W WALCE Z GÓWNEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14
hehe no wlasnie mnie mecza te plamy pieprzone;/ szlag mnie trafia zobaczymy bede uzywal tego regularnie :] eh...moze pomoze w koncu!
Pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
A nie lepiej kupic lerosett ?? to tez jest taki kremik i ponoc pomaga. www.lerosett.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14
Dzieki :)kurde widze ze musze troche kasy wydac:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
jak masz linka do acne derm to zapodaj. Dzieki

Z tym tradzikiem to wogole jest troche lipa. Ja uzywalem calej lini vichy - nei pomoglo, poznej kupowalem roznego rodzaju glinki, a to z wysp wulkanicznych itd., teraz kupie albo lerosett albo acne derm.

Zmieniony przez - matee19 w dniu 2005-01-18 10:47:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14
tu masz link http://www.zfa-unia.com.pl/shop.php?cid=1&pid=5 nie dosco pozbywa sie tradziku,to dziala tez wybielajaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224
lerosett - odradzam lipa totalna !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagadnienia z Biologii

Następny temat

Cavinton

WHEY premium