SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plaj treningowy z samymi cwiczeniami 100x

temat działu:

Plany treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2273
Hejka. Moim celem jest nabranie masy i troche sily gdyz jestem patyczakiem ;-; nie umiem stworzyc planu pod siebie taki akurat do domu nbo nie mam czasu na silownie. Ostatecznie chcialbym robic treningi typu 100 pompek, 50 podciagniec i A6W + jeszcze cos na nogi.
Czy z takimi cwiczeniami (do tego jakies ciezarki na plecach) pomoze to jakos?
A jak nie to gdzie i jak stworzyc plan odpowiedni dla mnie.
Dodam ze w domu mam drazek i hantle 2x4kg
Dziekuje za pomoc i sorka jak cos zle
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Raczej wielkeij masy na tym nie zrobisz, jedynie troche poprawi Ci sie sylwetka oraz wzrosnie odrobine siła. Jak chcesz zrobic prawdziwa mase to niestety trzeba znaleźć czas na siłownie, wielu ludzi po 10 godzinach pracy znajdują jednak czas na chociaz 60 minutowy trening i maja efekty, a takie ''nie mam czasu'' to tylko wymówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2273
ANISK
Raczej wielkeij masy na tym nie zrobisz, jedynie troche poprawi Ci sie sylwetka oraz wzrosnie odrobine siła. Jak chcesz zrobic prawdziwa mase to niestety trzeba znaleźć czas na siłownie, wielu ludzi po 10 godzinach pracy znajdują jednak czas na chociaz 60 minutowy trening i maja efekty, a takie ''nie mam czasu'' to tylko wymówka.


Myslalem by jeden miesiac cwiczyc to moje a na drugi silka.. provlem ze nie wiem jaki plan idealny dla mnie ;-;
A w jakim sensie nie podniesie mi to az tak masy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
W takim, że prawdopodobnie nawet nie zauważysz różnicy poza lepsza siłą organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2273
ANISK
W takim, że prawdopodobnie nawet nie zauważysz różnicy poza lepsza siłą organizmu


Serio az tak zle?
Nawet jak bede miap jakis ciezar na plecach + gainer
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ułożyć tygodniowy plan - Chodzi o odpoczynek

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium