SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placuszki z serka wiejskiego by melo15

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Placuszki z serka wiejskiego by melo15




Fajne, szybkie w przygotowaniu. To jest tylko baza, myślę że do masy można spokojnie dodać owoce czy odżywkę białkową. Dekoracja dowolna

Składniki:

- 2 jajka
- opakowanie serka wiejskiego 200 g
- mąka (u mnie pszenna graham typ 1850) 50 g
- słodziwo

Przygotowanie

1. Oddzielić żółtka od białek
2. Do żółtek dodać serek wiejski, mąkę i słodzik a następnie zmiksować
3. Ubić białka na sztywną pianę
4. Dodać pianę do masy i delikatnie wymieszać
5. Na rozgrzanej patelni formować małe placuszki i smażyć na delikatnym ogniu pod przykryciem

Wartości odżywcze: 42 B 39 WW 18 T

SMACZNEGO!

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
myślę, że cały myk polega na tym żeby nie zjeść belriso przed zrobieniem tych placków:p
2

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
masswarrior88
myślę, że cały myk polega na tym żeby nie zjeść belriso przed zrobieniem tych placków:p


Heheh jakoś mi się udało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
masswarrior88
myślę, że cały myk polega na tym żeby nie zjeść belriso przed zrobieniem tych placków:p


hahahaha :D czytając to od razu odniosłem wrażenie, że bezpośrednio do mnie się to odnosi :D powinna być wskazówka na początku, "zrób placki i dopiero idź do sklepu po berliso"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hummus z buraczkami by MissInvincible

Następny temat

Czekoladowy bananowiec by Cod123

WHEY premium