SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placki koty nad koty

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Z racji świąt dostałem olśnienia pańskiego i wymyśliłem przepis na placki. Są tak smaczne że sam jestem w szoku jak to wyszło.

Skład:
Płatki górskie
Daktyle
Jajko
Mleko
Proszek do pieczenia
Olej kokosowy

Przyrządzenie :
Mixuje pół szklanki mleka, jedno jajko i garść daktyli bez pestek. Po zmixowaniu dodaje szklanke płatków górskich i pół łyżeczki proszku do pieczenia, ponownie mixuje. Smażymy i jemy. Ja tre jeszcze jabłko na posypkę. Smak 10/10 uczta dla kubeczków.

2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
P.S
Zrobiłem dzis na oko, masa końcowa przed smażeniem nie może być za gęsta ani za rzadka, taka w sam raz. Zawsze można dosypać płatków albo dolać mleka.


Zmieniony przez - duckland w dniu 2018-03-31 20:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Proste i fajne. Dodatek daktyli na pewno fajnie się komponuje
3

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lody białkowe

Następny temat

Szukam przepisu na fajne pancake's na kolacje.

WHEY premium