SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Placek hard LOW CARB! Idealny na śniadanie czy do kawki ;)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
O to mój Białkowo - tłuszczowy placek!

Jest puszysty i smakuje wybornie. Ja go jadam na śniadanie i w trakcie dnia jako deser.

Składniki :
-6 jaj
-80gr wiórków kokosowych
-50gr masła orzechowego (masło My Protein)
-10gr cynamonu
-mała łyżeczka proszku do pieczenia
-40gr wheya czekoladowego no polewy

Wszystko po za białkiem miksujemy w misce,na rozgrzaną patelnie wylewamy masę(smażę na małej ilośći oleju rzepakowego lub na PAMIE) ,dajemy malutki ogień,przykrywamy i pieczemy około 15min.

Polewa : 40gr wheya + około 20-30ml wody - robię to na oko :)

Makro całego placka :
1 341 kcal b: 84 g ww: 15 g tł: 105 g
Jeden kawałek :
167kcal b : 10gr ww: 1.8gr tł: 13gr





6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363852 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667315
Konkretnie sog

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Fajny,sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1470
Zrobiłem dzisiaj, ale bez polewy. Podczas smażenia zapachy niesamowite, że ślinka ciekła. Ale jak przyszło do degustacji, to trochę suchy. Zapewene to z powodu braku polewy. Ale w zeszłym tygodniu zamówiłem czekoladowy WaldenFarms, więc jak przyjdzie, to spróbuję z nim i powinno być kozacko. Bo bez polewy jednak bez szału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Właśnie mój mimo wszystko suchy w środku nie wychodzi. Proporcje dałeś takie same? I przede wszystkim czy dałeś proszek do pieczenia? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Ale fakt faktem z polewa to jest bomba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1470
Dałem 3 jaja M z biedry, 40g wiórków, 5g cynamonu, 25g masła Sante i proszku do pieczenia z pół łyżeczki

Zjadłem pół takiej porcji i się zapchałem i zaraz przymierzam się do drugiej połówki, mam trochę białka malinowego, ale nie wiem czy będzie pasować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Powiem Ci ,że dziś ułożyłem białka o smaku tiramisu i pasuje też,wieć pewnie każde pasuję. I dziś wrzuciłem trochę więcej proszku do pieczenia i mi urósł mega grubas i był właśnie mokrawy. Daj więcej trochę proszku i białko malinowe śmiało wal,będzie bomba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1470
I ta polewa po prostu białko zalewam zimną wodą i mieszam aż zrobi się gęste?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Dajesz z 20-25gr bialka do kubka i dolewasz stopniowo wody az bedzie mialo konstystencja polewy ,tej wody dużo nie potrzeba na prawde ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1470
No i faktycznie - bez polewy i z polewą dwa inne posiłki. Z polewą kozackie. Ale mam jeszcze jeden pomysł. Troszkę mniej wiórek, a zamiast tego odrobinę rodzynek :) jutro stestuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakieś szybkie dobre jedzenie na mase ?

Następny temat

[BLOG] Dieta na oko

WHEY premium