SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pizza na ziemniaczanym spodzie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Nie wiem czy kiedyś próbowaliście potraktować ziemniaki blenderem, ale robią się po nim glutowate , wcale nie takie jak ugniecione
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
O, nigdy nie próbowałem, a nie wiedziałem- dziękuję za radę, Szefowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3638
Samym widelcem ugniotlem i dodatkowo dorzuciłem mąki z amarantusa,po prostu rewelka,nic się nie rozlatuje i smaczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
a moja wyszła niesmaczna.. tzn mi ten spód nie smakował, następnym razem dodam może mniej ziemniaków a wrzucę mąkę, powinno być lepsze :) chociaż wygląda zacnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Jak się liczy na ten smak co Pezdy normalnej to można się rozczarować, ale jak podchodzi się bez oczekiwań to jest ekstra

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Warto do ciasta dodać przyprawy, np gotowe do pizzy, wtedy nie czuć że to z pyrek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1246
kaka21
a moja wyszła niesmaczna.. tzn mi ten spód nie smakował, następnym razem dodam może mniej ziemniaków a wrzucę mąkę, powinno być lepsze :) chociaż wygląda zacnie :)





wyglada konkretnie az mi narobiles smaka tym zdjeciem na pizze nie jadlem juz chyba z 2miesiace zadnego fast fooda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
ee to żaden fast food i nie smakuje tak ;) powyższa porcja jest z mniejszej ilości składników bo ja na redukcji jestem, 300g ziemniaków było ale spokojnie 200g nawet starczy, podpiekłam, posmarowałam przecierem pomidorowym, kurak, łyżka kukurydzy i plasterek sera i znowu do piekarnika na chwilę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 21 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1575
Długo się do niej zabierałem, ale miałem dziś trochę czasu (kurczak, kiełbaska, cebula, ser i sosik):
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
dobrze ze ktoś odświeżył mzoe się spróbuje w końcu.

Wojciech jak ją oceniasz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marchewkowe ciasto bajaderkowe by Malinowa

Następny temat

Czy tłuszcz mleczny tuczy?

Wiecej