SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwo na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Cześć mam pytanie dotyczące piwa na redukcji. Brzuch się trochę odsłonił, a teraz wiadomo zaczal się sezon na grille, piwkowanie i ciężko jednak odmówić w taki upał. Dieta oczywiście jest, wyliczony lekki bilans na minus. Dodaje więcej aktywności, jak na razie wszystko się bardziej uwidacznia, w pasie spada, ale piwko nie daje mi spokoju. Nie piję jakiś sporo max 3 piwa i oczywiście odpuszczam wszelkiego rodzaju przekąski typu chipsy, ciasteczka czekoladki itd. Czy takie 2-3 piwka raz na 1-2 tygodnie jakos mocno się odbija? Żeby to była masa jakoś tak bardzo nie bralbym do siebie tak wszystkiego ale przez to że jest to redukcja mam po prostu cały czas myśl że się "zaleje". Ucinac z wegli w takich dniach na rzecz piwa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-07-11 18:00:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627072
"Ucinac z wegli w takich dniach na rzecz piwa?" - prawdziwie sportowy dylemat. Biochemicznie i tu cukry i tu cukry. I nawet witaminy jakieś piwo ma, tylko błonnika chyba mało. :)
A tak na serio, to ciekawe co po tych piwkach wleci do miski...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
pij na zdrowie , jeśli są to faktycznie te max 3 piwa na ~10 dni to na bilans bym nie patrzył
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
WnMPapa
pij na zdrowie , jeśli są to faktycznie te max 3 piwa na ~10 dni to na bilans bym nie patrzył


1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Takie ilości nie powinny Ci zaszkdozić, prędzej tego jedzenia z grilla bym się obawiał
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Skoro jest to raz na 2 tygodnie, to nieszczególnie bym zwracał uwagę. Możesz wliczyć w bilans diety i tyle.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Musisz wybrać wiecznie niski bf czy życie ?
Noe przejmuj się taka ilością alkoholu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Piwo zawiera kwas ferulowy, a także katechiny i ich pochodne które mogą wywierać korzystny wpływ na organizm. Dostarcza również niewielkiej dawki witamin z grupy B, magnezu, potasu i selenu :D ogólnie rzecz biorąc, piwka w umiarkowanej ilości nie zaszkodzą. Oczywiście nie mowa tutaj o jakimś syfie za 1.50zł.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 614
Potwierdzam to co koledzy napisali wyżej. Na moim przypadku mogę stwierdzić, ze w niedużych ilościach np. raz na 2tyg dwa piwa nie robia różnicy, a wręcz mogą pomoc poprzez „oczyszczenie” głowy. Sam się katowałem na początku i unikałem jak diabeł święconej wody piwa bo dużo go piłem przed redukcja. Po kilku miesiącach dopiętej diety mogę stwierdzić ze jedno raz na tydzień albo dwa na dwa tygodnie nie robią żadnej różnicy, oczywiście nie mówimy tu o przygotowaniach do zawodów itp. Ale redukcja idzie w jednostajnym tempie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Za dużo się chyba naczytalem jakie to piwo jest złe na redukcji.. ;) Nie lubię sie upijac na "umór" ale te 2-3 piwka przy relaksie na działce wleca. Co do jedzenia to wyglada po prostu ono tak, że jem z kobietą szaszłyki oczywiście z kurczaka, a znajomi raczej się nieprzejmuja tym ile i co jedzą. Wegle wtedy czerpie z piwka i warzyw (cebula,papryka, czosnek) Oczywiście jakaś kromka razowego wpadnie... Śmieje się oczywiście, dałem po prostu na luz i już mniej zerkam na "piwny miesień". ;). Dziewczyna już ma dosyć tego mojego wkrecania ale kto na redukcji nie robi takich rzeczy.

A propo tych witamin coś tam słyszałem kiedyś nie raz , ale się nie zaglebialem.



Zmieniony przez - Lovac w dniu 2018-06-14 22:43:31

Zmieniony przez - Lovac w dniu 2018-06-14 22:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 614
Takie piwo posiada jakieś tam profity tak jak napisał kolega wyżej to potwierdzone, ale oczywiście nie może to być ten najgorszy sikacz, jest pełno browarów które przykładają duża uwagę do prawidłowej produkcji piwa i jeżeli już to polecam takie. Tylko wiadomo 3piwa to już 750kcal i po 3piwach może złapać konkretne ssanie- jak się poleci do tego z nadprogramowym jedzeniem to będzie niedobrze. Dlatego lepiej nie praktykować tego co tydzień. Takie uroki redukcji niestety...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóc z dietą

Wiecej